نگار فروزنده
نگار فروزنده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مقابل دوربین سریال دادستان ساخته جدید مسعود ده نمکی رفت.

نگار فروزنده بازیگر دادستان ده نمکی شد

سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی محمد خزاعی چند وقتی است که تهران مقابل دوربین رفته است و به عنوان سومین سریال مسعود ده نمکی در حال ساخت است.

این سریال که تجربه جدید مسعود ده نمکی بعد از دارا و ندار و معراجی ها است با بازی نگار فروزنده مقابل دوربین رفت.

بازی نگار فروزنده در سریال دادستان ده نمکی

بعد از پیوستن بازیگران سرشناس دنیای هنر به سریال دادستان، نگار فروزنده به عنوان بازیگری جدید مقابل دوربین این سریال رفت و با برزو ارجمند و دیگر هنرمندان این سریال همبازی شد.

نگار جواهریان و برزو ارجمند

نگار فروزنده که تجربه همکاری با مسعود ده نمکی را در اخراجی ها و دارا و ندار در کارنامه هنری اش دارد بار دیگر در سریال دادستان با این کارگردان همکاری میکند.

هلیا امامی و کاوه سماک باشی

دادستان سریالی پلیسی و اکشن است که در 15 قسمت ساخته میشود و محصول سیما فیلم است و تجربه ای متفاوت در کارنامه هنری مسعود ده نمکی محسوب میشود.

بازیگران سریال دادستان

بازیگران سریال دادستان عبارتند از:

محمد کاسبی، برزو ارجمند، بهنوش بختیاری، سیدجواد هاشمی، هومن برق نورد، هلیا امامی، علی سلیمانی، سحر قریشی، علیرضا استادی، کاوه سماک باشی، اصغر نقی زاده، هلیا امامی، رضا توکلی، محمود مقامی، نیما شاهرخ شاهی، مجید شهریاری، شیوا خسرومهر، فریبا ترکاشوند، فرج الله گل سفیدی، ابراهیم کوهخایی، حمید متقی، مختار ثائقی، مریم وانشانی، یاسمن ترابی و... در این سریال مسعود ده نمکی ایفای نقش میکنند.

نیما شاهرخ شاهی

نگار فروزنده مقابل دوربین دادستان ده نمکی+عکس

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی