حسام منظور
نجلا سریال جدیدی با بازی حسام منظور است که از پنجشنبه 29 خرداد در تهران مقابل دوربین میرود.

سریال نجلا مقابل دوربین میرود

سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی به عنوان سریال جدید شبکه سه از پنجشنبه 29 خردادماه 99 مقابل دوربین میرود.

حسام منظور ارسلان میرزای سریال بانوی عمارت با سریال جدید نجلا و نقشی متفاوت در ایام اربعین مهمان تلویزیون در شبکه سه سیما میشود.

داستان و بازیگران سریال نجلا

خیرالله تقیانی کارگردانی تئاتر در اولین تجربه تلویزیونی سریال نجلا را تا چند روز دیگر در بوستان ولایت تهران مقابل دوربین میبرد.

حسام منظور بازیگری با سابقه تئاتر را همه مخاطبان تلویزیون با نقش ارسلان میرزای سریال بانوی عمارت به خوبی می شناسند و این بازیگر کشورمان به زودی و با تجربه ای جدید با سریال نجلا به آنتن تلویزیون بازمیگردد.

حسام منظور

داستان سریال نجلا درباره خانواده و جوانان است و قصه ای عاشقانه را حول محور عاشورا و امام حسین(ع) به تصویر میکشد و عوامل این سریال بعد از ضبط سکانس هایی در تهران برای تصویربرداری مراسم پیاده روی اربعین راهی جنوب کشور میشوند.

حسام منظور بازیگر نقش اصلی سریال نجلا است و با نقش عبد در این سریال در کنار چهره های شناخته شده دنیای هنر حضور دارد.

حسام منظور

بازیگران سریال نجلا عبارتند از:

حسام منظور، مهراوه شریفی نیا، آزیتا حاجیان، سوگل طهماسبی، هدایت هاشمی، مهرداد ضیایی، سارا رسول زاده، سیروس همتی، علی غابشی، مصطفی ساسانی، مرتضی شاکر، جواد پورزند و... بازیگران سریال نجلا را تشکیل میدهند.

سریال محرمی نجلا با حسام منظور مقابل دوربین میرود

4.347
این مطلب مفید بود ؟407
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی