تولد
الناز ملک

شوخی جالب آیسان سریال سقوط با مردم + عکس

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1401کد مطلب : 89696زمان مطالعه : 2 دقیقه
الناز ملک، یا بهتر بگوییم بازیگر نقش آیسان در سریال سقوط با انتشار تصویر و نوشته ای خاص، از مردم عذرخواهی کرد.

استوری جالب الناز ملک، بازیگر نقش آیسان سریال سقوط

سریال سقوط مجموعه ای در ژانر سیاسی- جاسوسی و الهام گرفته از یک داستان واقعی به کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده است که در آن الناز ملک نقش اصلی داستان را بازی می کند.

به دنبال پخش قسمت سوم سریال نمایش خانگی سقوط، الناز ملک بازیگر نقش آیسان با قرار دادن استوری در اینستاگرامش به سؤال بینندگان سریال سقوط به شوخی و خنده پاسخ گفت. در ادامه این بخش از نمناک استوری الناز ملک را منتشر ساخته ایم.

سریال سقوط

الناز ملک بازیگر نقش آیسان در سریال سقوط

انتقاد به آیسان سریال سقوط در پی زنگ خوردن گوشی موبایلش در دقایق پایانی قسمت دوم این سریال سبب شد که الناز ملک به شوخی پاسخ واکنش بینندگان سریال سقوط را بدهد.

بازیگر خوش آتیه سینمای ایران در استوری اینستاگرامش نوشت:

دوستان من از همینجا بابت سایلنت نکردن اون گوشی عذر میخوام

تو رو بخدا ببخشید

چشم از این ب بعد سایلنت می کنم

دوستتون دارم که انقدر مهربونید و بمن لطف دارید

سرتون سلامت

ساغول

استوری الناز ملک

داستان سریال سقوط

سریال سقوط یکی از پرطرفدار ترین سریال های نمایش خانگی در حال حاضر است که در بستر خود به روایت یک داستان عاشقانه می‌پردازد و شجاعت زنان ایران را به تصویر می کشد.

در این سریال دختری به نام آیسان همراه همسرش ژاکان برای ماه عسل به ترکیه رفته اما به دلیل همکاری ژاکان با داعش، این زوج راهی شهری می شوند که در تسلط داعش است.

 آیسان در جایگاه یک زن ایرانی تلاش دارد تا خود را از چنگ داعش برهاند و گوشی موبایلی را از عطیه دوستش می گیرد تا با آن با مأمور اطلاعات همکاری کند و آن‌ها را از فعالیت‌های داعش آگاه کند اما در دقایق پایانی قسمت دوم گوشی آیسان زنگ می خورد و باعث می شود بینندگان سریال سقوط به بازیگر نقش آیسان گله کنند.

در قسمت سوم سریال سقوط، ژاکان پس از بمباران شهر موصل می‌میرد و حالا آیسان دوباره باید به اردوگاه نگهداری زنان منتقل شود و به نکاح ابوخالد درآید و...

الناز ملک

مختصر بیوگرافی الناز ملک، بازیگر نقش آیسان سریال سقوط

الناز ملک بازیگر خوش آتیه سینمای ایران متولد دهه هفتاد بوده و از هنرجویان و دانش آموختگان موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن می باشد، او در سریال سقوط و آنتن بازی کرده و در عرصه تئاتر حضور داشته و در نمایش مکبث به کارگردانی امیر دژاکام نقش آفرینی کرده است.

الناز ملک علاوه بر بازیگری، در عرصه نوازنده نیز فعالیت داشته و در نواختن پیانو و کمانچه مهارت بسیاری دارد.

شوخی جالب آیسان سریال سقوط با مردم + عکس

538
این مطلب مفید بود ؟380
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی