علی صبوری
علی صبوری کمدین برنامه خندوانه در جدیدترین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین سریال ویلا رفت و با حمید لولایی در این سریال همبازی شد.

سریال ویلا بازیگر جدید گرفت

سریال ویلا به کارگردانی علیرضا نجف زاده، تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی سعید جلالی سریال جدید تلویزیون است که این روزها مراحل پیش تولید خود را سپری میکند.

علیرضا نجف زاده که تجربه کارگردانی سریال زوج یا فرد را در کنار محمدحسین لطیفی داشت این بار به صورت مستقل ساخت یک سریال را برای تلویزیون آغاز کرد.

داستان و بازیگران سریال ویلا

علی صبوری کمدین برنامه خندوانه یکی از بازیگرانی است که به سریال ویلا پیوسته و در واقع جدیدترین عضو گروه این سریال است که با پایان مراحل پیش تولید به زودی مقابل دوربین خواهد رفت.

علی صبوری و رامبد جوان

داستان سریال ویلا روایتگر ماجراهایی است که در یک سفر نورزی برای یک کارمند در شمال کشور اتفاق می افتد.

تابحال بازیگرانی چون مرجانه گلچین، حمید لولایی، علی صبوری و هدایت هاشمی حضورشان در سریال ویلا قطعی شده است و به زودی دیگر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

علیرضا نجف زاده

علی صبوری یکی از چهره های اینستاگرامی بود که با حضور در برنامه خندوانه به عنوان کمدین به شهرت رسید و بازی در سریال آخر خط تجربه ای جدید برای او در دنیای هنر و بازیگری بود که باعث شهرت بیشتر او شد و سریال ویلا دومین تجربه بازیگری او است.

علی صبوری و عباس جمشیدی فر

علی صبوری همبازی حمید لولایی در سریال ویلا شد

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : علی صبوری
وبگردی