امیر کاظمی و همسرش
امیر کاظمی بازیگر سریال لیسانسه ها درباره ازدواج و رابطه متفاوت با همسرش حرفهای بسیار جالب زد.

فاصله سنی امیر کاظمی و همسرش

امیر کاظمی هنرمند سینما و تلویزیون که مهمان برنامه اسکار مهران مدیری است، جزو بازیگران متاهل و متعهد دنیای هنر است که سالهاست از ازدواج او می گذرد و زندگی عاشقانه ای با همسرش دارد. در ادامه این بخش از نمناک درباره اختلاف سنی امیر کاظمی و همسرش صحبت خواهیم کرد.

همسر امیر کاظمی چقدر از او بزرگتر است؟

امیر کاظمی در سال 1391 ازدواج کرده و نام همسرش مهتاب محسنی است که کارگردان، گریمور و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. امیر کاظمی متولد 19 آبان 1369 و همسرش مهتاب محسنی متولد 24 اسفند 1368 در تهران است، اختلاف سنی آنها کمتر از یک سال و مهتاب از امیر حدود 9 ماه بزرگتر است.

امیر کاظمی

اختلاف سنی امیرکاظمی و همسرش مهتاب محسنی عکس از نیلوفر کاووسی

زندگی عاشقانه امیر کاظمی و همسرش مهتاب

امیر کاظمی بازیگری که مخاطبان تلویزیون او را به خاطر ایفای نقش در سریال های شمعدونی و لیسانسه ها می شناسند، در برنامه اسکار مهران مدیری در مورد همسرش گفت و عنوان نمود که بسیار عاشق همسرش است و هیچ کس به جز همسر نمی تواند اخلاق او را تحمل کند و در این 12 سال زندگی مشترک همه چیز خوب و عالیست.

امیر کاظمی در یک خانواده چهار نفره زندگی کرده، آرش نام برادر کوچکترش است، پدر بزرگ و مادر بزرگ اش از سمت مادری آلمانی هستند. مهتاب محسنی در خانواده ای پر جمعیت به دنیا آمده و فرزند آخر خانواده است و میگوید به خاطر فاصله سنی کم با خواهرزاده ها و برادر زاده هایش عکس تکی در کودکی اش ندارد!

فیلم های امیر کاظمی

امیر کاظمی در همبازی، با خانمان، سرگذشت، فوق لیسانسه‌ها، به رنگ خاک، محکومین، لیسانسه‌ها، گشت ویژه، شمعدونی، هفت‌سنگ، وضعیت سفید، کتاب‌فروشی هدهد، روزی روزگاری مریخ، جوکر، جزیره بازی کرده است.

اختلاف سن واقعی امیر کاظمی و همسرش مهتاب

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : امیر کاظمی
وبگردی