ستاره سادات قطبی
ستاره سادات قطبی مجری بازیگر تلویزیون با انتشار عکسهایی جدید اما ناراحت کننده از حال و روز این روزهایش خبر داد.

حال ناخوش ستاره سادات قطبی بخاطر بیماری پسرش

ستاره سادات قطبی مجری بازیگر تلویزیون در استوری های صفحه مجازی خود عکسی از پسرش را منتشرنمود و با حالی آشفته خبر از عمل پیوند مغز استخوان صدرا شکیبا را داد. در ادامه این بخش از نمناک درباره بیماری پسر ستاره قطبی و حال ناخوش خانم بازیگر در این روزها می خوانید.

ستاره سادات قطبی بازیگر سریال گاندو که چندی پیش در قالب پست و ویدیویی در فضای مجازی از ماجرای بیماری پسرش صدرا گفت، این روزها حال خوشی ندارد و صدرا پسرش را برای عمل پیوند مغز استخوان آماده می کند. مجری محجبه تلویزیون قبل از عمل پسرش بار دیگر دست به دامان امام رضا (ع) شد و با صدرا شکیبا به حرم این امام بزرگوار رفت تا همانطور که پسر بزرگش امیر علی را به او برگردانده، صدرا را نیز به او باز گرداند.

ستاره سادات قطبی

استوری ستاره سادات قطبی

صدرا پسر ستاره سادات قطبی

صدرا پسر ستاره سادات قطبی قبل از رفتن به اتاق عمل

پسر ستاره سادات

پسر ستاره سادات قطبی در حرم امام رضا(ع)

خانم مجری پس از درد دست پسرش صدرا او را به بیمارستان برد و دریافت که توده ای در بازو پسرش وجود دارد. او بعد از انجام آزمایش بیوپسی اعلام نمود که تومور دست صدرا، خوش‌خیم است اما باید پیوند مغز استخوان شود. بازیگر سریال نوار زرد در روز تولد امام حسین و حضرت عباس از مردم خواست که برای فرزندش دعا کنند.

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا کیست؟

ستاره سادات قطبی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان است که در سال 1393 با شهرام شکیبا مجری 42 ساله ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو پسر به نام های صدرا و حسین می باشد البته شهرام شکیبا از همسر اول خود دارای یک فرزند پس به نام علی و ستاره قطبی از همسر اولش یک پسر به نام امیر علی دارد.

اوضاع ناراحت کننده این روزهای ستاره سادات قطبی

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : ستاره قطبی
وبگردی