باران کوثری و سیامک انصاری
بازیگران سریال شبکه مخفی زنان به کارگردانی افشین هاشمی که در مدت کم انتشار خود مورد توجه بسیاری قرار گرفته است را در کنار همسر و فرزندانشان مشاهده کنید.

بازیگران سریال شبکه مخفی زنان در کنار خانواده هایشان

سریال شبکه مخفی زنان به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی محمدحسن شانه‌ساززاده یکی از جدیدترین مجموعه های نمایش خانگی است که قسمت اول آن 7 مرداد 1401 از طریق پلتفرم نماوا منتشر شد.

در سریال شبکه مخفی زنان که در ژانر درام و تاریخی ساخته شده است بازیگران مطرحی همچون سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، شبنم مقدمی، باران کوثری، شقایق دهقان، امیرحسین رستمی، حمید فرخ‌نژاد، رضا بهبودی، مونا فرجاد، احسان کرمی، به‌آفرید غفاریان، یلدا عباسی، محمدرضا آزادفرد و اصغر سمسارزاده به هنرمندی پرداخته اند.

در این بخش از نمناک با ما همراه باشید تا تصاویر برخی از بازیگران این مجموعه در کنار همسر و فرزندانشان را مشاهده کنید.

سیامک انصاری

سیامک انصاری بازیگر سریال شبکه مخفی زنان

لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا

لیلا حاتمی بازیگر نقش دلبرجان تاجرباشی در سریال شبکه مخفی زنان است که سالها قبل با علی مصفا بازیگر و کارگردان کشورمان ازدواج کرده و دو فرزند دارد.

این بانوی مطرح کشورمان که برنده جوایز معتبر بسیاری در جشنواره های داخلی و بین المللی در عرصه بازیگری می باشد پیش از این، تجربه حضور با سریال نهنگ آبی را در نمایش خانگی داشته است.

لیلا حاتمی و همسرش

لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا/ عکس از مریم رضوی

مهدی هاشمی و همسرش مهنوش صادقی

مهدی هاشمی بازیگر نقش مدبّرالملک در سریال شبکه مخفی زنان، یکی از هنرمندان مطرح کشورمان می باشد که در عرصه کارگردانی و فیلم نامه نویسی نیز فعالیت می کند. مهنوش صادقی همسر آقای بازیگر نیز در عرصه بازیگری فعالیت کرده و بارها در کنار یکدیگر مقابل دوربین رفته اند.

خانم گلاب آدینه همسر اول مهدی هاشمی نیز از بازیگران مطرح و پیشکسوت کشورمان می باشند.

مهدی هاشمی و همسرش

مهدی هاشمی و همسرش مهنوش صادقی/ عکس از یوسف سلیمی

شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا

شبنم مقدمی بازیگر نقش سلطان در سریال شبکه مخفی زنان سالها قبل با علیرضا آرا بازیگر کشورمان ازدواج کرده و زندگی آرام و عاشقانه ای را تجربه می کنند.

خانم مقدم که یکی از بازیگران پرکار در نمایش خانگی می باشد تا کنون در سریال های خاتون، ابله، هیولا، مردم معمولی و بی گناه در این پلتفرم نقش آفرینی کرده است.

شبنم مقدمی و همسرش

شبنم مقدمی در کنار همسرش علیرضا آرا

احسان کرمی و همسرش

احسان کرمی بازیگر نقش دکتر محمود حسابی و علینقی وزیری در سریال شبکه مخفی زنان است که سالها قبل ازدواج کرده و یک پسر به نام نیک مهر دارد. او که اغلب به عنوان مجری و صداپیشه شناخته می شود تجربه بازی در سریال همگناه را در نمایش خانگی دارد.

احسان کرمی و همسرش

عکس خانوادگی احسان کرمی در کنار همسر و پسرش/ عکس از غلامرضا خلیفه

اصغر سمسارزاده  و همسرش

اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت و مطرح کشورمان یکی دیگر از بازیگران سریال شبکه مخفی زنان است که فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرده و با نقش های طنز به شهرت رسید.

اصغر سمسارزاده و همسرش

اصغر سمسار زاده در کنار همسر و پسرش به همراه افشین پیروانی

مختصری از موضوع سریال شبکه مخفی زنان

سریال  کمدی و تاریخی شبکه مخفی زنان که داستان آن در سال 1310 رخ می دهد درباره تصمیم وزارت فرهنگ و هنر به تشکیل کانون بانوان می باشد که با تشکل های مشابه رقابت کرده و آنها را حذف کند. در این میان میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه‌ اداره‌ سجل احوال، دعوت می شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و … .

برخی از بازیگران این سریال همچون باران کوثری، احسان کرمی و رضا بهبودی، نقش های متفاوت و شاخص تاریخی همچون پروین اعتصامی و دکتر حسابی را در هر قسمت ایفا می کنند.

عکس بازیگران سریال شبکه مخفی زنان کنار همسرانشان

4.531
این مطلب مفید بود ؟283
وبگردی