تولد
شب های مافیا

اینستاپست شک برانگیز بازیگر معروف درباره شبهای مافیا

تاریخ انتشار : 16 تیر 1401کد مطلب : 87802تعداد نظرات : 2 نظر
بعد از اخراج حامد آهنگی از مسابقه شبهای مافیا، حالا یکی دیگر از بازیگران معروف با انتشار پستی در اینستاگرامش همه را به شک انداخت.

توضیحات متفاوت منتشر شده از شبهای مافیا در اینستاگرام حسین مهری

از روز گذشته ویدیوهایی از قسمت دوم فینال فینالیست‌های شب های مافیا درحال وایرال شدن است که در آن حامد آهنگی با انتقاد از نوع عملکرد برخی بازیکنان با افشای نقش خود توسط محمدرضا علیمردانی از بازی اخراج می شود.

اخراج حامد آهنگی و ترک کردن مسابقه با واکنش های بسیاری همراه بود و بسیاری از مخاطبان معتقد بودند، در بازی شب های مافیا تقلب رخ داده است. حسین مهری یکی از بازیکنان حاضر در شب های مافیا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود که در ادامه این بخش از نمناک منتشر کرده ایم، شائبه تقلب را تقویت ‌کرد.

مافیا

حسین مهری بازیگر سریال زمانه و یکی از شرکت کنندگان حاضر در شب های مافیا صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد و با انتشار عکسی از خود و تایید ضمنی حرفهای حامد آهنگی نوشت:

به زودی همه چیز رو درباره فینال فینالیست های مافیا بهتون توضیح میدم

پ ن:همیشه سکوت کردم چون به توضیح دادن علاقه ای ندارم ولی همیشه هم سکوت خوب نیست

کاش به پیشنهادهایی که دادم توجه میشد.

1_ ماسک زده بشه

2_ یه پرده مشکی بین عوامل و بازیکن ها باشه

3_ وقتی بازیکن ها از بازی خارج میشن تو دید بازیکن های داخل بازی نباشن

حسین مهری

شب های مافیا به کارگردانی سعید ابوطالب نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و هنرمندان بسیاری تاکنون در آن شرکت کرده اند.

در قسمت دوم از فینال فینالیستهای شب های مافیا در فصل چهارم حامد آهنگی یکی از شرکت کنندگان مسابقه مافیا که به مرحله فینال فینالیستها راه یافته بود، حین مسابقه با انتقاد از نوع عملکرد برخی بازیکنان که شائبه تقلب را تقویت می‌کرد، با افشای نقش خود از بازی بیرون رفت.

اینستاپست شک برانگیز بازیگر معروف درباره شبهای مافیا

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
2 نظر به ثبت رسیده است
ناشنلس1401-04-17
افشاگری حسین مهری عزیز و حامد آهنگی عزیز کار بسیار درستی بود ! دم هردوشون گرم !!!!!
10
پ فلامرزی1401-04-20
حسین مهری خودش تقلب میکرد تو قسمت های قبل که اینقدر سریع حدس میزد البته نظر من نمیدونم شایدم اشتباه میکنم
02
وبگردی