شبنم مقدمی

تصویر نوستالژی شبنم مقدمی در کنار هنرمند طناز و مشهور

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1400کد مطلب : 86180زمان مطالعه : 2 دقیقه
شبنم مقدمی در مرور خاطرات خود عکسی قدیمی در کنار یکی از هنرمندان بسیار مطرح کشورمان در عرصه طنز و دوبله را در اینستاگرامش منتشر کرد.

عکس خاطره انگیز شبنم مقدمی در سالهای دور

شبنم مقدمی بازیگر مطرح کشورمان که از سال 1377 با اجرای نمایش خانه کاغذی فعالیت خود را در رادیو آغاز کرد یکی از ستارگان سینما، تلویزیون و نمایش خانگی در عرصه بازیگری است.

این بانوی هنرمند همزمان با اجرای برنامه های رادیویی در مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفته و در بیش از بیست مجموعه تلویزیونی نقش آفرینی کرده است.

سریال باجناق ها به کارگردانی هنری فرهاد آئیش و کارگردانی تلویزیونی مسعود فروتن ، یکی از مجموعه های پرستاره و موفق خانم مقدمی بود که با بازیگرانی همچون مریم سعادت ، فرهاد آئیش ، رامین ناصرنصیر ، مائده طهماسبی ، خسرو شکیبایی ، محمدعلی کشاورز ، احمد ساعتچیان ، سیاوش طهمورث ، سیروس گرجستانی ، منوچهر نوذری ، مهدی سلوکی ، سید علی طباطبایی ، بهزاد محمدی و مهرداد ضیایی به هنرمندی پرداخته بود.

شبنم مقدمی با انتشار عکسی از پشت صحنه این سریال در اینستاگرام خود عنوان کرد:

چقدر امروز ، با دیدن ِ این عکس یادتون کردم آقای نوذری…آقای نوذری ِعزیز و طناز و بی‌نظیر…ستاره‌ی رادیو و دوبله و صحنه و‌ سینما،جاتون خالی و یادتون مانا…
این عکس مال ِ 18سال پیشه،مال سال ِ82.
اینجا پشت ِ صحنه‌ی سریال«باجناق‌ها»ست به کارگردانی فرهاد آئیش عزیز …عکس رو یادم نیست چه کسی گرفت ازمون، اما به هرحال ممنونم ازش که باعث شد 18 سال بعد خاطره ی عزیزی برام زنده بشه.
در سال‌های قحطی ِ هرگونه تفریح و سرگرمی، در سال‌های جنگ دهه‌ی شصت، جمعه ها برنامه ای از رادیو پخش می شد به نام «صبح جمعه با شما».که بیش از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون ِ امروز ،مخاطب داشت.نسل ِ من و نسل ِ پیش از من باید به خاطرشون باشه.

یکی از ستاره‌های این برنامه که تیپ‌های شیرین و دوست ‌داشتنی ای رو اجرا می‌کرد، منوچهر نوذری نازنین بود. در جوار ِ رحمت ِ پروردگار باشن. 
عمر ِ همه‌ی اساتید و پیشکسوتان ِ هنر دراز باد و روان ِ رفتگان روشن. 

شبنم مقدمی و منوچهر نوذری

تصویر نوستالژی شبنم مقدمی در کنار هنرمند طناز و مشهور

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : عکاس: حسین سپهوند / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی