تولد
شبنم مقدمی و همسرش

فیلم مشترک شبنم مقدمی و علیرضا آرا + سن هر دو

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1402کد مطلب : 90819زمان مطالعه : 2 دقیقه
شبنم مقدمی و علیرضا آرا جز زوج های بازیگری هستند که کارهای مشترک درخشانی باهم دارند و ما این کارها را در این مطلب به شما معرفی کرده ایم.

همکاری شنبم مقدمی و همسرش علیرضا آرا

شبنم مقدمی بازیگر و همسرش جزو زوج های بازیگری هستند که تجربه همکاری در چند سریال را با هم دارند. همانقدر که اختلاف سنی شبنم مقدمی و همسرش برای برخی از شما کاربران اهمیت دارد، حتما مشتاق هستید بدانید که این زن و شوهر بازیگر ایرانی در چه مجموعه هایی باهم همکاری داشته اند. با ما در این بخش از نمناک همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

دوپینگ سریال مشترک شبنم مقدمی و علیرضا آرا

سریال دوپینگ یکی از مجموعه های تلویزیونی بود که شبنم مقدمی و شوهرش هر دو در آن به عنوان بازیگر حضور داشتند. داور صداتو، در این سریال نقش زنی فریبکار و حیله گر را برعهده داشت که با خام کردن همسرش نقشه های خود را عملی میکرد. علیرضا آرا هم این سریال نوروزی نقش افسر پلیس را داشت و در نهایت موفق به حل و فصل ماجرا شد. هادی حجازی فر، الناز حبیبی، محمد بحرانی، نیما شعبان نژاد، مینا جعفرزاده، شیوا خسرومهر، زهره صفوی، و... دیگر بازیگران سریال دوپینگ بودند.

سریال دوپینگ

  بازیگران سریال دوپینگ عکاس سمیه جعفری

سریال عقیق دیگر سریال مشترک شبنم مقدمی و علیرضا آرا

سریال تاریخی عقیق، کار دیگری بود که در آن علیرضا آرا و همسرش باهم همبازی بودند. در این سریال علیرضا آرا و شبنم مقدمی هر دو جزو نقش های اصلی بودند.

علاوه بر شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا، بازیگران دیگری همچون نسیم ادبی، بهزاد فراهانی، ندا عقیقی، کریم امینی، جمال فوادیان و هدایت هاشمی در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

سریال عقیق

بازیگران سریال عقیق

شبنم مقدمی چند سالشه؟

قبلا به این سوال شما پاسخ داده بودیم اما بنا به احترام و تکرار این سوال مجدد عنوان می کنیم که شبنم مقدمی بازیگر متولد 3 فروردین 1351 می باشد.

علیرضا آرا چند سال داره؟

در مورد سن شوهر شبنم مقدمی هم باید بگوییم که علیرضا آرا در تاریخ 13 دی 1354 متولد شده است.

فیلم مشترک شبنم مقدمی و علیرضا آرا + سن هر دو

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : عکس: آزاده امیرخان/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی