سرقت از لوله نفت

سریال سیاه چاله واقعی شد؛ سرقت عجیب از لوله نفت !!

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1402کد مطلب : 90333زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک سرقت عجیب و بزرگ از لوله نفت مشابهت با سریال سیاه چاله که به تازگی از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است پیدا کرده است.

نقشه جالب سارقان برای سرقت از لوله نفت

یک باند هشت نفره پس از گذراندن یک ماه تلاش، درست در زمانی که می خواستند به هدف خود برسند، دستگیر شدند و خبر عجیب این سرقت بزرگ به سرعت همه جا را فرا گرفت؛ سرقتی که با نقشه و عملیاتی سنگین انجام شده بود و جزئیاتش را در این بخش از گوناگون نمناک میخوانید.

یک باند حرفه ای به مدت 1 ماه کامل، یکی از هتل های کره جنوبی را اجاره کرده بودند تا از این طریق نقشه خود را عملی کنند. مسئولان هتل که تصور میکردند این گروه برای انجام یک پروژه مهم کاری مجبور به اجاره تمام اتاق های هتل، آنهم به این مدت طولانی هستند، هرگز فکرش را هم نمیکردند که هتل آنها مسیری باشد برای رسیدن به نفت و سرقت نفتی.

آنها یک ماه تمام را صرف حفر یک تونل زیرزمینی مخفی از این هتل که کاملا تحت اختیارشان بود کرده و در راه رسیدن به یک خط لوله نفت حرکت میکردند. گمان می رود این طرح توسط یکی از کارمندان سابق اپراتور خط لوله دولتی کره، که قبلاً هم به دلیل تلاش برای سرقت نفت از یک خط لوله دیگر اخراج شده بود، طراحی شده است.

لوله نفت

آنها بیشتر روز خود را به حفاری با ابزارهای ابتدایی می گذراندند تا با صداهای بلند جلب توجه نکنند. اینطور که پیداست این باند سرقت قبل از اجاره هتل، مدت طولانی آنجا را بررسی کردند.

سارقان حرفه ای این هتل را یکجا و با قیمت ماهانه 4.5 میلیون وون اجاره کردند و پس از تعطیل شدن پذیرش مسافر، شروع به حفاری در زیرزمین ساختمان کردند. اعضای این باند فقط با بیل و کلنگ کار می کردند تا سطح سر و صدا را پایین نگه دارند.

بعد از حدود یک ماه، اعضای این تیم سرقت توانستند حدود 10 متر را حفاری کنند و به 30 سانتی متری خط لوله نفت رسیدند. اما درست زمانی که شروع به شادی کردند، هتل مورد حمله قرار گرفت و همه کسانی که در آن بودند دستگیر شدند.

سریال سیاه چاله واقعی شد؛ سرقت عجیب از لوله نفت !!

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی