استیو جابز

افراد مشهور موفق
اغلب افرادمشهور و مخترعان موفق افرادی بودند که بنا به دلایلی از دانشگاه اخراج می شدند و بعد از اخراج شدنشان به واقعیتی دست پیدا میکردند و با آن دنیارا تغییر می دادند!
سلبریتی

سلبریتی هایی که پیوند اعضا انجام داده اند

تاریخ انتشار : 1 فروردین 1397زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیماری و ناخوشی بین افراد تمایز قایل نمی شوند هر چند ممکن است برخی بیش از دیگران با بیماری دست و پنجه نرم کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با سلبریتی هایی آشنا کنیم که به بیماری های سختی دچار شده و مجبور به پیوند اعضا شده اند.
پاول جابز

جزئیات زندگی پاول جابز همسر مؤسس فقید اپل

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بعد از مرگ استیو جابز موسس اپل در سال 2011 پاول جابز ثروت او که عمدتاً سهامش در شرکت های اپل و دیزنی بود را به ارث برد.
کارآفرین موفق

این کارآفرینان موفق چگونه بر شکست غلبه میکنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کارآفرینان موفقی مانند بیل گیتس و استیو جابز و... شکست های بزرگی در زندگی تجربه کرده اند اما با غلبه بر آن ها دوباره به موفقیت رسیدند.
استیو جابز

ثروت رویایی لورن پاول همسر استیو جابز!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخلاف بیل گیتس و حتی مارک زاکربرگ که بخش زیادی از ثروت شان را وقف امور خیریه کرده اند، استیو جابز این ثروت را برای وارثش به جا گذاشته؛ تنها وارث او هم کسی نیست جز همسرش.
محبوبیت اپل در میان کاربران

چرا همه مجذوب اپل شده اند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برپایه اطلاعات جمع آوری شده در مجله فوربس، اپل همچنان در راس بازار و محبوب ترین برند در میان کاربران تکنولوژی است.اما اپل چگونه توانسته است کاربران را مجذوب خود کند؟پاسخ این سوال را یکی از مدیران شاخص اپل توضیح می دهد.
خودروی برقی اپل

خودروی برقی اپل iCar آخرین اختراع استیو جابز + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
غول فناوری اپل سرگرم کار برای ساخت یک خودروی برقی تحت برند خود است.این طرح یکی از طرحهای بیشماری است که استیو جابز در زمان حیات خود تحقق آنها را در ذهن خود می پروراند.