مسواک زدن

مسواک زدن در ارتودنسی
مسواک زدن در ارتودنسی یکی از مراحل مهم و حساس ارتودنسی است و اگر تکنیک های مسواک زدن مناسب نباشد باعث ایجاد لکه و کرم خوردگی دندان می شود.
مسواک

اگر مسواک را به موقع عوض نکنیم چه می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعویض مسواک مسئله مهمی است که ما یا آن را جدی نمی گیریم و یا در مورد آن اطلاعات چندانی نداریم و همین مسئله موجب آسیب رساندن به دندان ها و بافت لثه می شود.
فواید مسواک زدن

فواید مسواک زدن؛ شاید باورتان نشود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مسواک زدن علاوه بر فوایدی که برای سلامت و بهداشت دهان و دندان ها دارد، تاثیر شگفت انگیزی بر سلامت بدن مانند سلامت قلب و ریه ها دارد.
نگهداری مسواک

بهترین و سالم ترین روش نگهداری از مسواک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای نگهداری مناسب و تمیز نگه داشتن مسواک باید چه کاری انجام دهیم؟ در ادامه با روش های کاربردی برای تمیز نگه داشتن مسواک و شرایط سالم نگهداری مناسب مسواک آشنا می شوید.
اشتباهات مسواک زدن

مسواک زدنی که از نزدن بدتر است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مسواک برای سلامت دندان ها، از موثرترین راهکارها می باشد اما گاهی اوقات با مسواک زدن اشتباه می توانید به دندان های خود آسیب بزنید چرا که...
مسواک زدن

قبل صبحانه مسواک بزنیم یا بعد صبحانه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مهم ترین اقدامات برای حفظ سلامت دندان ها مسواک زدن روزانه است اما این کار زمان خاص خود را دارد تا به دندان های شما آسیبی وارد نشود.
قانون مسواک زدن

آبکشی زیاد دندانها بعد مسواک ممنوع!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسواک زدن شاید به عقیده اغلب افراد بسیار ساده باشد اما هرگز اینگونه نیست، در حالی که هنگام مسواک زدن و آبکشی دندان باید برخی نکات مهم را به خوبی رعایت کنید.
مسواک زدن

در روز چند بار و هر بار چند دقیقه مسواک بزنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید هرگز به نظر شما نرسیده باشد اما درحقیقت با مسواک زدن شما فقط خورده های غذا را از بین نمی برید بلکه به بهداشت دهان نیز رسیدگی می کنید.
محل نگهداری مسواک

بدترین و خطرناک ترین محل نگهداری مسواک اینجاست!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محل نگهداری مسواک یکی از مهم ترین نکات بهداشت و سلامت دهان و دندان است زیرا قرار دادن مسواک در مکانی مرطوب و آلوده موجب تجمع و رشد باکتری ها روی مسواک می شود.
ضدعفونی کردن مسواک

ضدعفونی کردن مسواک به روش سنتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
میکروب ها به راحتی می توانند از طریق مسواک به دهان راه پیدا کنند، به همین دلیل باید از بهترین روش ها برای ضد عفونی کردن مسواک استفاده کنید.
کاربرد مسواک کهنه

با یه مسواک کهنه چه کارا که نمیشه کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد بدون هیچ اطلاعی مسواک های کهنه را دور می ریزند، این در حالی است که مسواک های کهنه در بسیاری از موارد کاربرد دارند.
خمیر دندان و پوست

تاثیر منفی مسواک زدن دندان ها روی پوست!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسواک زدن توصیه تمامی دندان پزشکان برای حفظ سلامت دندان ها است اما طرز مسواک زدن بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی شود.
برای جوان ماندن

اینطوری مسواک زدن، جوون نگهت میداره!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مسواک زدن یکی از نکات مهم برای بهداشت دهان است اما روشی برای مسواک زدن وجود دارد که تاثیر بسزایی در جوان ماندن افراد دارد.
بیماری قلبی

ارزون ترین راه برای جلوگیری از بیماری قلبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری قلبی از علل رایج مرگ و میر در افراد است. راه حلی ارزان و تاثیر گذار برای پیشگیری از بیماری قلبی وجود دارد که بهتر است با آن آشنا شوید.
عادات صبحگاهی

عادات صبحگاهی که یکبار برای همیشه باید ترک کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با ترک کردن عادات اشتباه صبحگاهی برای همیشه و انجام کارهای درست صبحتان را پرانرژی و با نشاط شروع کنید.
صفحه 1 از 3