مسواک زدن

ضدعفونی کردن مسواک
میکروب ها به راحتی می توانند از طریق مسواک به دهان راه پیدا کنند، به همین دلیل باید از بهترین روش ها برای ضد عفونی کردن مسواک استفاده کنید.
مسواک زدن

قبل صبحانه مسواک بزنیم یا بعد صبحانه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مهم ترین اقدامات برای حفظ سلامت دندان ها مسواک زدن روزانه است اما این کار زمان خاص خود را دارد تا به دندان های شما آسیبی وارد نشود.
کاربرد مسواک کهنه

با یه مسواک کهنه چه کارا که نمیشه کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد بدون هیچ اطلاعی مسواک های کهنه را دور می ریزند، این در حالی است که مسواک های کهنه در بسیاری از موارد کاربرد دارند.
مسواک برقی

مسواک برقی بهتره یا معمولی؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مسواک برقی و دستی هر کدام مزایا و معایبی دارند باید آن ها را بدانید تا بتوانید با توجه به آن ها بهترین را برای خود انتخاب کنید.
مسواک کودک

برای کودک ، چه مسواکی خوبه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مسواکی که کودکان باید از آن استفاده کنند، نسبت به مسواک بزرگسالان متفاوت می باشد و باید در حین خرید آن به نکات متعددی که ضروری هستند توجه کنید.
عوارض مسواک نزدن

تمام بلاهایی که مسواک نزدن سرتان می آورد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار حائز اهمیت است و دیابت، بیماری لثه، مشکلات قلبی و مشکلات کلیوی تنها چند نمونه از عوارض جدی و خطرناک مسواک نزدن برای سلامت بدن می باشد.
برای جوان ماندن

اینطوری مسواک زدن، جوون نگهت میداره!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مسواک زدن یکی از نکات مهم برای بهداشت دهان است اما روشی برای مسواک زدن وجود دارد که تاثیر بسزایی در جوان ماندن افراد دارد.
خمیر دندان و پوست

تاثیر منفی مسواک زدن دندان ها روی پوست!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسواک زدن توصیه تمامی دندان پزشکان برای حفظ سلامت دندان ها است اما طرز مسواک زدن بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی شود.
استریل مسواک

آموزش استریل کردن مسواک در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طبق مطالعات جدید بسیاری از بیماری های ویروسی و باکتریایی از طریق مسواک های آلوده شیوع پیدا می کنند بنابراین باید مسواک ها را با روش مناسب استریل و ضدعفونی کنید.
بیماری قلبی

ارزون ترین راه برای جلوگیری از بیماری قلبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری قلبی از علل رایج مرگ و میر در افراد است. راه حلی ارزان و تاثیر گذار برای پیشگیری از بیماری قلبی وجود دارد که بهتر است با آن آشنا شوید.
پس از مسواک زدن

هیچ وقت بعد مسواک این کارو انجام ندید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی کارهای رایج هستند که اغلب افراد عادت به انجام آن ها پس از مسواک زدن دارند، در حالی که این کارها پس از مسواک زدن دندان ها اشتباه است!
مسواک زدن در ارتودنسی

چگونگی مسواک زدن دندانهای ارتودنسی شده

زمان مطالعه : 10 دقیقه
مسواک زدن در ارتودنسی یکی از مراحل مهم و حساس ارتودنسی است و اگر تکنیک های مسواک زدن مناسب نباشد باعث ایجاد لکه و کرم خوردگی دندان می شود.
مسواک

اگر مسواک را به موقع عوض نکنیم چه می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعویض مسواک مسئله مهمی است که ما یا آن را جدی نمی گیریم و یا در مورد آن اطلاعات چندانی نداریم و همین مسئله موجب آسیب رساندن به دندان ها و بافت لثه می شود.
فواید مسواک زدن

فواید مسواک زدن؛ شاید باورتان نشود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مسواک زدن علاوه بر فوایدی که برای سلامت و بهداشت دهان و دندان ها دارد، تاثیر شگفت انگیزی بر سلامت بدن مانند سلامت قلب و ریه ها دارد.
نگهداری مسواک

بهترین و سالم ترین روش نگهداری از مسواک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای نگهداری مناسب و تمیز نگه داشتن مسواک باید چه کاری انجام دهیم؟ در ادامه با روش های کاربردی برای تمیز نگه داشتن مسواک و شرایط سالم نگهداری مناسب مسواک آشنا می شوید.
صفحه 1 از 3