ثروتمند شدن

موانع ثروتمند شدن
عواملی زیادی مانع ثروتمند و موفق شدن ما می شوند اما با آگاهی از اصلی ترین موانع برای رسیدن به ثروت و رفع و جلوگیری از آن ها میتوان به موفقیت دست پیدا کرد.
ازدواج با پولدار

ازدواج با این افراد، میتونه شما رو پولدار کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای ازدواج افراد به خصوصیات زیادی در طرف مقابل دقت میکنند اما مهم ترین نکته که به آن بی توجه هستند و بسیار حائز اهمیت است، توانایی فرد برای پولدار شدن است.
پولدار شدن

شغل هایی که بدون دانشگاه رفتن پولدارت میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد فکر می کنند تنها با دانشگاه رفتن می توانند به موفقیت و ثروت برسند اما اینگونه نیست ما در این مطلب شغل هایی با در آمد بالا بهتان معرفی کرده ایم.
زندگی افراد ثروتمند

کارهایی که افراد ثروتمند هرگز انجام نمی دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد ثروتمند از اول موفق نبوده اند بلکه با پشتکار و سختی فراوان به این مرحله در زندگی رسیده اند، با ما باشید تا با نکات مهم افراد ثروتمند در زندگی آشنا شوید.
افراد ثروتمند

7 راز فاش شده افراد ثروتمند برای پولدار شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ثروتمند شدن به نحوه تفکر شما بازمی گردد و اینکه در مورد درآمدزایی به چه چیزهایی باور دارید. اگر می خواهید مانند یک فرد ثروتمند فکر کنید، در موردشان بیشتر بدانید.
پولدارترین زن خانه دار

پولدارترین زن خانه دار دنیا و راز میلیاردر شدنش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با خواندن این مطلب متوجه می شوید که تصور اینکه زنان خانه دار، راهی برای ثروتمند شدن و کسب درآمد ندارند، کاملا اشتباه است.
ایلان ماسک

ایلان ماسک با چه ترفندی پولدار شد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایلان ماسک که این روزها اغلب نام او را کنار عبارت پربحث هوش مصنوعی میخوانیم، برای تبدیل شدن به ثروتمندترین مرد جهان، اسراری دارد.
وضع مالی

کلماتی که وضع مالی تان را زیر و رو میکنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید باورتان نشود که چند کلمه بتواند وضع مالی شما را دگرگون کند اما این موضوع حقیقیت داد, بهتر است با این 8 کلمه آشنا شوید.
افراد پولدار

متولدین کدوم ماه، شانس پولدار شدنشون بیشتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از ویژگی ها که ماه تولدتان به شما بخشیده است باعث جذب ثروت در زندگی میشود بنابراین پولدارتر بودن بعضی از افراد را میتوان به ماه تولدشان نسبت داد.
سرگرمی های پولساز

واقعاً حیفه شما از این راه ساده پولدار نشید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه و روش هایی که امروزه بسیاری از مردم دنیا با استفاده از آنها درآمد بالایی کسب کرده و سریع ثروتمند میشوند را بدانید و شما هم به آنها ملحق شوید.
افراد ثروتمند

حرفی که پولدارها هیچ وقت به زبون نمیارن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد ثروتمند همواره به فکر آن هستند که چگونه پول بیشتری بدست آورند و هرگز در خرج کردن پول های خود بی دقتی نمی کنند.
ویژگی افراد پولدار

ویژگی های لازم برای پولدار شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید تصور هر یک از ما از پولدار شدن این باشد که برای پولدار شدن فقط باید کار کرد و این در حالی است که بجز کار کردن باید برخی نکات دیگر را نیز رعایت کرد.
دانش ثروتمند شدن

زوج های جوان اینگونه ثروتمند می شوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از زوج های جوان می گویند اول زندگی تا به شرایط عادت کنند و راه و چاه را تشخیص دهند دچار مشکل مالی شدند چرا که از همان ابتدا دانش ثروتمند شدن را نادیده گرفته اند.
عادات افراد پولدار

کاری که پولدارها انجام نمیدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد پولدار همیشه سعی در اجرای اهداف خود دارند و هدفمند زندگی می کنند، آن ها همچنین برخی عادت و رفتارها را هرگز در زندگی انجام نمی دهند.
ذهن ثروتمند

اینطوری ذهن ثروتمند داشته باش و پولدار شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای کسب ثروت و موفق شدن در مسیر اهداف، در ابتدا باید ذهنی ثروتمند ایجاد کنید؛ هر چند کار سختی است اما با یک سری نکات می‌توانید این کار را انجام دهید.
صفحه 1 از 3