پشه

پشه
پشه ها بر خلاف باروهایی که وجود دارد، بیشتر مجذوب افراد با شرایط خاصی می شوند. با این وجود پشه ها بیشتر به چه افرادی علاقه دارند؟
گروه خونی محبوب حشرات

گروه خونی محبوب و موردعلاقه پشه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حشراتی مثل پشه ها، برخی افراد را بیشتر نیش می زنند که عامل آن، گروه خونی این افراد می باشد. بنابراین آیا می‌دانید کدام گروه خونی بیشتر حشرات را جذب می کند؟
جذب حشرات

خانه هایی که پشه و حشرات را جذب میکنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حشرات و پشه ها در برخی از خانه ها بیشترند چراکه عواملی در این خانه ها وجود دارد که این موجودات موزی را به خود جذب می کند.
گیاهان ضد پشه

گیاهان آپارتمانی که حشرات و پشه ها را فراری می دهند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تعدادی از گل ها و گیاهان زینتی علاوه بر زیباتر کردن محیط در دفع حشرات هم تاثیرگذار هستند که آشنایی با آن ها به شما برای انتخاب بهتر گیاهان خانگی کمک میکند.
نیش حشرات

چرا جای نیش پشه میخاره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات پوستی در تابستان، قرمزی و خارش جای نیش حشرات می باشد. با دانستن علت نیش و خارش جای نیش حشرات، این عوارض را درمان یا از آن ها جلوگیری کنید.
دور کردن پشه

میخوای همه پشه ها ازت دور بشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از معضلات گرم شدن هوا هجوم حشرات است که نیش های اذیت کننده ای دارند، برای جلوگیری از نیش این حشرات باید نکاتی را رعایت کنید.
نابودی پشه ها

اگه همه پشه ها رو بکشیم، چی میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شماهم تاحالا به علت وجود پشه ها در کره زمین فکر کرده اید، پشه ها گونه های مختلفی دارند و جالب است بدانید هرکدام به نحوی در چرخه زمین تاثیر گذار هستند.
دفع پشه

دفع تمام پشه ها از خانه ، بدون سم

زمان مطالعه : 14 دقیقه
وجود حشرات و پشه ها در خانه باعث آزار افراد می شود، روش های خانگی وجود دارد که برای از بین بردن و دور کردن پشه های خانگی بسیار موثر است.
پشه دور لامپ

چرا پشه ها دور لامپ جمع میشن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فقط انسانها به نور و روشنایی علاقه ندارند بلکه حیوانات مخصوصا حشرات نیز به نور علاقمند هستند. حشرات به لامپ هایی با رنگ های زرد و سفید علاقه زیادی دارند.
پشه ها در زمستان

پشه ها زمستون کجا میرن ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از موجودات عجیب خلقت بدون شک پشه است که حقایق جذابی در مورد زندگی پشه ها و اینکه پشه ها در زمستان کجا غیبشان میزند وجود دارد.
پشه مرده

کار عجیب یک دختر با پشه های مرده !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوجوانی که برای رسیدن به شهرت در شبکه های اجتماعی چالشی را شروع کرد بعد از مدت کوتاهی با رونمایی از رکورد خود میزبان نظرات متفاوتی از کاربران شد.
محل خواب حیوانات

پشه ها کجا میخوابن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محل خواب همه حیوانات با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آن ها روی درختان می خوابند، برخی در فضاهای باز و برخی دیگر در زیر زمین یا در غارها.
عمر پشه

عمر دقیق و درست پشه ها چقدره ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شنیده ایم که عمر پشه کوتاه است باید گفت که طول عمر و زندگی پشه به موارد متعددی بستگی دارد این حشرات گاهی ممکن است تا 6 ماه هم زنده بمانند.
دور كردن پشه

اسپری مخصوص برای دور کردن تمام پشه ها از بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حضور پشه ها در اطراف بدن و در هر مکانی بسیار رنج آور است، اما برای از بین بردن و دور کردن پشه ها از بدن روش هایی طبیعی وجود دارد که کمک بسیاری به دور کردن آن ها از بدن می کند.
درمان پشه گزیدگی

نسخه های فوری برای درمان پشه گزیدگی و نیش حشرات

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نیش حشرات و پشه گزیدگی ممکن است برای هر فردی رخ دهد، برای درمان سریع پشه گزیدگی روش هایی وجود دارد که بسیار کاربردی و موثر در درمان آن هستند.
صفحه 1 از 2