سلامت قلب

سلامت قلب
برخی افراد در زندگی روزمره عادات و اشتباهاتی را انجام می دهند که بدترین و بزرگترین دشمن سلامت قلب است و خطر بروز بیماری های قلبی را افزایش می دهند.
سلامتی قلب

نسخه ای که سلامتی قلبت رو تضمین میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
میتوان گفت قلب یکی از اعضای حیاتی بدن است و مراقبت از این عضو بسیار مهم است، برای پیشگیری از ابتلا به بیماری ها باید راههای سلامت نگه داشتن قلب را بدانید.
عسل و کشمش

معجون عسل و کشمش برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عسل یکی از بهترین مواد طبیعی برای درمان بیماری هاست. شما می توانید برای تقویت حافظه و قلب از ترکیبات عسل با کشمش یا مویز استفاده کنید.
چای برای قلب

کدوم چای برای قلب خوبه کدوم بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که هر نوع چایی را مصرف می کنید، حتما باید کاملا از این موضوع مطلع باشید که نوشیدن کدام چای ها برای قلب مفید است و کدام مضر.
فواید چای برای قلب

بعد خوردن چای، چه اتفاقی برای قلب میافته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعد از نوشیدن چای چه اتفاقاتی در قلب انسان رخ می دهد؟ تحقیقاتی در رابطه با تاثیر مصرف چای بر روی وضعیت قلب انجام شده و نتیجه آن نیز مشخص شده است.
درد قلب

وقتی فلفل بهترین داروی مسکن قلب می شود!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از بهترین مسکن های درد قلب چای فلفل قرمز است که با بهبود بخشیدن گردش خون خطر ابتلا به حمله و یا سکته قلبی را کاهش می دهد.
زمان غذا خوردن

بین وعده های غذایی چند ساعت فاصله باشه، خوبه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از امروز به بعد زمان بین صبحانه و شام را محاسبه کنید زیرا بسیاری از افراد از اهمیت فاصله وعده های غذایی که بسیار مهم و جدی است بی اطلاع هستند.
حالت خوابیدن

خطرناک ترین حالت خوابیدن برای قلب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حالت های خوابیدن از عوامل تاثیرگذار بر سلامت قلب هستند. آگاهی از خطرناک ترین مدل خوابیدن برای قلب برای همه ی افراد ضروری است تا از بروز مشکل جلوگیری کنند.
بیماری قلبی

ارزون ترین راه برای جلوگیری از بیماری قلبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری قلبی از علل رایج مرگ و میر در افراد است. راه حلی ارزان و تاثیر گذار برای پیشگیری از بیماری قلبی وجود دارد که بهتر است با آن آشنا شوید.
تست سلامت قلب

تست سلامت قلب در عرض 90 ثانیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انجام تست سلامت قلب از این جهت بسیار حائز اهمیت می باشد که بیش از نیمی از حملات قلبی بدون هیچ علائمی رخ می دهد! از این رو باید از سلامت قلب خود آگاه باشید.
تشخیص سلامت قلب

تست سریع تشخیص سلامت قلب در خانه + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به گفته متخصصان قلب روش هایی وجود دارد که به راحتی می توان با اندازه گیری تعداد ضربان نبض و قلب در منزل سلامت قلب را تشخیص داد.
مکمل مضر برای قلب

مکملی مفید که زیادش به ضرر قلبه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مکمل ها برای تامین مواد مورد نیاز بدن، در صورت تشخیص پزشک، بسیار مهم می باشد. اما زیاده روی در برخی مکمل ها می توانند حتی به ضرر قلب نیز باشند.
مهربان بودن

اتفاق خوبی که فقط برای مهربون ها می افته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید فکر کنید تنها فردی که از مهربانی سود می­ برد، شخصی است که مهربانی در حق او انجام گرفته اما اتفاقات شگفت انگیزی برای فردی که مهربان بوده، خواهد افتاد.
اندازه گیری نبض

روش اندازه گیری نبض و عدد نرمال آن برای هر سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اطلاع از وضعیت ضربان قلب می توانید از روش های مختلف اندازه گیری نبض استفاده کنید و با دانستن عدد نرمال ضربان قلب نسبت به سنتان از سلامت قلبتان مطلع شوید.
حمله قلبی

اگه این اخلاقو داری، حمله قلبی بهت خیلی نزدیکه!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حمله قلبی عامل اول مرگ و میر در دنیا است و برخی رفتار ها احتمال ابتلا به این مشکل را چند برابر خواهد کرد پس باید قبل از بروز حمله قلبی این اخلاق را ترک کنید.
صفحه 1 از 4