موهای زائد

رفع موهای زائد چانه
یکی از مشکلات برخی از خانم ها موهای زائد زیر چانه هستند که می توانند برای از بین بردن آن ها از مواد طبیعی و خانگی و بدون ضرر استفاده کنند.
درمان پاهای توت فرنگی

پوست شما هم بعد شیو دون دون میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاهای توت فرنگی! شاید این اصطلاح برای شما آشنا نباشد اما اگر شما هم منافذ بزرگ شده ی پوستتان را بعد از شیو میبینید پس شما هم با این مشکل مواجه هستید.
موهای زائد زنان

عامل اصلی موهای زائد در صورت و بدن خانم ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود موهای زائد در صورت و بدن زنان یک امر بسیار طبیعی است، البته وجود موهای زائد در بخش های مختلف بدن هشدار هایی را در رابطه با سلامتی زنان می دهد.
موی بلند بدن

دلیل رشد موی خیلی بلند در بدن چیست ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بین موهای زائد بدن گاهی اوقات موهایی ظاهر می شوند که از موهای دیگر بلندتر هستند که دلیل آن می تواند عوامل ژنتیکی و هورمونی باشد.
موهای زائد پشت لب

روش های طبیعی برای از بین بردن موهای زائد پشت لب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دغدغه های همیشگی خانم ها از بین بردن موهای زائد پشت لب می باشد که می توان با روش های ساده و طبیعی برای همیشه از شر این موهای زائد خلاص شد.
نحوه اصلاح موهای پا

از سیر تا پیاز اصلاح صحیح موهای پا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اصلاح موهای زائد پا با تیغ بهتر است این کار را زیر آب گرم و در پایان حمام انجام دهید زیرا در این حالت موها نرم می شوند و راحت تر کنده می شوند.
موهای زائد صورت

اسکرابی مخصوص نابودی موهای زائد صورت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رشد و افزایش سریع موهای زائد صورت دغدغه بسیاری از خانم ها است که بسیار هم ناخوشایند است، برای رفع آسان موهای زائد اسکراب های طبیعی بهترین راه هستند.
اپیلیدی موهای زائد

بهترین ساعت روز برای اپیلیدی موهای زائد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اپیلیدی موهای زائد اصول و ترفندهایی دارد که برای رفع بهتر موها باید آنها را رعایت کرد ، اینکه در چه شرایطی و چه زمانی بهترین وقت استفاده از این روش است بخشی از این نکات است.
موهای زائد صورت

واقعا موچین کردن موهای زائد صورت را بیشتر می کند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از خانم ها برای رفع موهای زائد صورت از موچین استفاده می کنند که عوارضی به همراه دارد و موجب کاهش رشد موها می شود.
ژیلت یکبار مصرف

از خطرات ژیلت های یک بار مصرف ارزان چیزی می دانید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کارشناسان اعلام کرده اند،ژیلت های یکبار مصرف ارزان قیمتی که در سطح شهر در حال فروش هستند،احتمال بیماری زایی داشته و مردم نباید از آنها استفاده کنند.
اصلاح موهای زائد

اینگونه اصلاح کردن موهای زائدتان اشتباه است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اصلاح موهای زائد تقریبا یکی از شایع ترین مشکلات بین همه افراد مخصوصا خانم هاست اما اگر این مساله برایتان بیش از حد آزار دهنده و دردناک شده است حتما روش اصلاح کردن موهای زائدتان صحیح نیست.
کرم موبر

رفع موهای زائد با کرم موبر ؛ بله یا خیر ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن موی زائد و از بین بردن آن همیشه یکی از دغدغه های اصلی بانوان و گاها آقایان بوده است که یکی از بهترین راه های برای از بین بردن آن کرم مو بر است.
قبل لیزر

میخواید لیزر کنید؟ پس باید بخونید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قبل لیزر موهای زائد ما موظف هستیم که برخی نکات را رعایت کنیم تا نتیجه درست تر و بهتری بگیریم مثلا از خوردن کافئین قبل لیزر پرهیز کنیم.
رفع موهای زائد

خمیر نابود کننده موهای زائد بسازید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش های مختلفی برای رفع موهای زائد بدن وجود دارد اما یکی از بهترین آن ها استفاده از ماسک های خانگی و طبیعی است که به نازک شدن موها نیز کمک می کنند.
شستشو بعد لیزر

اصول شستشو و مراقبت لازم بعد لیزر موهای زائد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از انجام عمل لیزر امکان سوزش کمی مانند آفتاب سوختگی را احساس کنید که طبیعی است ولی می توانید با چند ترفند ساده این درد را تسکین دهید.
صفحه 1 از 3