سلامت دندان

بهترین دهان شویه
برای از بین بردن جرم و تارتارهایی که روی دندان وجود دارند نیاز به یک محلول قوی برای پاک کردن دندان ها دارید، بهترین دهان شویه را می توانید با مواد طبیعی ارزان قیمت در منزل تهیه کنید.
beautiful tooth

کامپوزیت دندان چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کامپوزیت دندانی، خمیری همرنگ دندان است که دندانپزشک آن را روی دندان قرار می دهد و به کمک آن ایرادهای دندانها را اصلاح می کند.
علت تغییر رنگ دندان کودک

علت و راه چاره تغییر رنگ دندان های شیری کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان های شیری کودکان به دلایلی خراب می شوند و یا تغییر رنگ می دهند اما والدین با دانستن این دلایل می توانند از زرد شدن دندان های کودکشان جلوگیری کنند.
دهانشویه خانگی

دهانشویه خانگی مخصوص رفع بو و جرم دندانها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رفع بوی بد دهان و جرم دندان ها استفاده از دهانشویه ها بسیار مناسب است، همچنین دهانشویه های خانگی و طبیعی تاثیرات باورنکردنی در دهان و دندان دارد.
تلخ شدن دهان

تلخ شدن دهان نشانه چیست ؟ + درمان خانگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تلخ شدن دهان یا نارسایی چشایی اغلب به دلیل خشکی دهان ایجاد می شود که می توان با رعایت بهداشت دهان و دندان آن را درمان کرد.
خواص روغن میخک

نسخه های درمانی روغن میخک در طب سنتی + خواص

زمان مطالعه : 9 دقیقه
روغن گل میخک دارای خواص فراوانی برای سلامتی می باشد و همچنین مزایای شگفت انگیزی برای سلامت بدن دارد ،در ادامه با خواص این روغن فوق العاده بیشتر آشنا خواهید شد.
رشد مجدد دندان

رشد مجدد دندان در بزرگسالی ممکن است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رشد مجدد دندان در سنین بزرگسالی چگونه ممکن است؟ محققان از مرکز پزشکی کشور کلمبیا روشی را پیدا کرده اند که می تواند موجب رشد مجدد دندان در عرض 2 ماه شود.
تکه های سفید داخل گلو

این تکه های سفید داخل گلوم از چیه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تکه های سفید داخل گلو که معمولا بد بو هستند نشانه ای از عفونت و التهاب لوزه هستند و باعث بلع دردناک می شوند که با مراقبت و درمان از بین می روند.
سفيد كردن دندان با جوش شيرين

سفید کردن دندانها با جوش شیرین راه دارد + آموزش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
جوش شیرین می تواند در سفید کردن دندان های زرد شما تاثیر بسزایی داشته باشد برای این کار می توانید با جوش شیرین و دیگر مواد خمیر دندان خانگی تهیه کنید.
سفیدی دندان

روش ویژه ی سفیدی دندان در کمتر از پنج دقیقه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن دندانهای زیبا و سفید آن قدرها هم مشکل نیست چرا که با ترکیبی طبیعی می توان یک معجون فوق العاده و اثربخش برای سفیدی دندان ها داشت تا در چند دقیقه جرم و زردی دندان ها را محو می کند.
پوسیدگی دندان

این عادت اشتباه دلیل پوسیدگی دندان شماست!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوسیدگی دندان چیست و چرا به سراغمان می آید؟ راههای پیشگیری از پوسیدگی دندان کدامند؟چی بخوریم تا دندان هایمان دچار پوسیدگی نشوند؟ کدام عادت و رفتار ما موجب پوسیدگی شدید دندان ها می شوند؟
ضد پوسیدگی دندان

مواد غذایی ضد پوسیدگی و خراب شدن دندان ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شما می توانید با تغذیه مناسب و اصولی ضد پوسیدگی دندان عمل کنید و از خراب شدن این مروارید های با ارزش در دهان جلوگیری کنید.
اشتباهات مسواک زدن

اشتباهی که هر روز موقع مسواک زدن انجام می دهید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر ما روزانه دندان های خود را مسواک می کنیم و فکر می کنیم که آن ها تمیز شده اند در صورتیکه اشتباهاتی در هنگام مسواک زدن وجود دارند که ما از روی عادت مرتکب آنها می شویم.
علائم بیماری دندان

با بروز هریک از این 10 علامت فورا به دندانپزشک مراجعه کنید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان با سر رابطه مستقیمی دارد اگر شما مدام سردرد می گیرید احتمالا در خواب دندان قروچه هم می کنید پس فورا به دندان پزشک مراجعه کنید و از سلامت خود مطمئن شوید.
سفید کردن دندان

14 راه فوری و طبیعی “سفید کردن دندان ها” به روش خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی ها حتی با رعایت بهداشت دهان و دندان از زردی دندان های خود شکایت دارند اما میتوان با استفاده از مواد خوراکی خانگی باعث سفیدی دندان ها شد.
صفحه 1 از 3