قاعدگی

تاثیر سرما بر پریود

تاثیرات فصل سرما بر پریود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با تغییرات آب و هوا و سرد شدن هوا، تغییراتی در چرخه قاعدگی زنان ایجاد می شود. این تغییرات شامل چند مورد می شوند که در هر فردی متفاوت است.
خطرات دوران قاعدگی

خطرات جدی دوران قاعدگی یا پریود را می شناسید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانم ها در دوران قاعدگی و پریود دچار مشکلات و خطرات جدی می شوند که علل خاصی دارد و نشان دهنده یک اختلال در بدن می باشد.
تاثیر آب و هوا بر پریود

تاثیری که آب و هوا بر قاعدگی میگذارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با تغییر فصل و آب و هوا می توانید اثرات و تغییراتی که در علائم قاعدگی شما رخ می دهد را ببینید. یکی از تاثیرات فصل زمستان بر قاعدگی، افزایش درد پریود می باشد.
کاهش درد قاعدگی

گیاهان دارویی عالی برای کاهش درد قاعدگی و پریود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رفع دردهای قاعدگی از گرمی جاتی مانند رازیانه و چای و زنجبیل استفاده کنید که باعث کاهش درد و آرام شدنتان می شوند.
پریود یک روزه

ماجرای پریود یک روزه ی من چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوره طبیعی قاعدگی معمولا 4 تا 8 روزه است اما این دوره پریودی در برخی افراد یک روزه می شود که می تواند به دلایلی مانند بارداری، شیردهی یا برخی بیماری ها باشد.
پنبه داخل ناف

خانم ها از این پنبه ها داخل ناف تان بگذارید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دردهای دوران قاعدگی و حالت تهوع یا گرفتگی عضلات در زنان می تواند به روشی کاملا ساده و البته جالب درمان شود کافیست به روشی که می گوییم پنبه داخل ناف قرار داده شود.
اشتباهات دوران پریود

اشتباهاتی که هر ماه زمان پریود انجام می دهید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دوران پریودی، خانم ها اشتباهات رایجی را در هر ماه مرتکب می شوند که ممکن است موجب ایجاد مشکلات و آسیب هایی در بدن آن ها شود.
فواید قاعدگی

خانم ها باید قدر قاعدگی بدانند چون ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قاعدگی در کنار دردهایی که دارد، فواید بی نظیری برای بدن زنان دارد. زنان می توانند از طریق پریود شدن از وجود بیماری ها در بدنشان مطلع شوند و زودتر به سراغ درمان آن ها بروند.
قرص باز شدن پريود

قرصی برای باز شدن پریود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عقب افتادن یا نامنظم بودن سیکل قاعدگی می تواند به دلیل بارداری، عفونت یا کیست تخمدان باشد. با توجه به دلایل آن پزشک برای باز شدن پریود قرص های مناسب برای شما تجویز می کند.
دوران قاعدگی

تمام نبایدها و کارهای ممنوعه در دوران پریود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید دوران قاعدگی یا پریود را به خوبی و با کمترین آسیب سپری کنید تمام موارد و نکات ریز و درشت این روزها را بدانید و رعایت کنید.
قاعدگی طولانی

طولانی شدن قاعدگی چه زمانی نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مشکلات تیروئیدی ممکن است باعث قاعدگی ها و پریودهای طولانی مدت و عجیب شود عوامل دیگری مانند پلی کیستیک و بارداری نیز از علل آن هستند.
سن شروع قاعدگی

رابطه ی سن شروع قاعدگی با بیماری های زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سن شروع قاعدگی یا پریود و سن بلوغ در میان دختران رابطه ای مستقیم با سلامتی آنها در سنین بالاتر دارد چنانچه محققان بعد از مطالعات گسترده بهترین و بدترین سن آغاز قاعدگی را مشخص کرده اند.
لکه بینی بین دو قاعدگی

علت لکه بینی بین دوره های قاعدگی و پریود چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لکه بینی و خونریزی بین دوره های قاعدگی علل مختلفی دارد که باید توسط پزشک تشخیص داده شود و در برخی موارد لکه بینی بین دو پریود ممکن است یکی از نشانه های سرطان در زنان باشد.
چرا پریود میشویم

چرا پریود میشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر ماه و در طول چرخه قاعدگی هر خانم، دیواره رحم او ضخیم شده و تخمک آزاد می شود که موجب خونریزی طبیعی از واژن می شود تا فضای رحم برای بارداری و رشد جنین فراهم گردد.
تغذیه قاعدگی

باید و نبایدهای تغذیه و بهداشت در دوران قاعدگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دوران قاعدگی به تغذیه خود اهمیت دهید یک برنامه غذایی صحیح می تواند علائم شما را کاهش دهد و آهن از دست رفته شما را جبران کند.
صفحه 1 از 3