قاعدگی

بومادران
همه ی افراد نام بومادران را شنیده اند اما ممکن است از خواص اعجاب انگیزش بی اطلاع باشند. بومادران با خواص دارویی متعدد جزء بهترین گیاه دارویی شناخته شده است.
تغییر در پریود

تغییری در پریود که اصلا علامت خوبی نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در دوران قاعدگی هر خانمی ممکن است تغییرات غیر عادی ایجاد شود که نباید به راحتی از آن ها رد شد زیرا ممکن است علامت وجود مشکل خاصی باشد.
عوارض دوران پریودی

خانم ها بخوانند؛ بدترین مشکل خواب در دوران پریودی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوران قاعدگی عوارض و اثرات زیادی بر بدن خانم ها می گذارد که یکی از رایج ترینِ آن ها ایجاد اختلالات و مشکلاتی بر خواب می باشد.
دوبار پریود شدن در ماه

خانم هایی که در ماه دوبار پریود میشن، حتما بخونن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قاعدگی میتواند با درد و احساس های ناخوشایندی همراه باشد، اما اگر شما در یک ماه دوبار پریود شده اید، ممکن است این موضوع نشانه بیماری های مختلفی در بدن باشد.
خونریزی بین قاعدگی

تغییری در خانم ها که میتونه علامت سرطان باشه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرطان دهانه رحم یکی از خطرناک‌ترین و شایع ترین سرطان ها در بین خانم هاست بنابراین برای پیشگیری از آن باید از علامت پنهان سرطان دهانه رحم اطلاع داشته باشید.
بوی پریودی نشانه چیست

بوی بد قاعدگی، علامت بیماریه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که در زمان قاعدگی بدنتان بوی بد بگیرد، جالب است بدانید این موضوع میتواند هشدار دهنده بیماری هایی در درون بدنتان باشد.
پیاده روی در پریودی

پیاده روی در ایام پریود درسته یا غلط؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای کاهش درد قاعدگی راه حل های زیادی وجود دارد و سوالی که پیش می آید این است که آیا پیاده روی راه حلی برای کاهش درد قاعدگی است یا نه؟
یوگا قاعدگی

کاهش درد قاعدگی با 4 شماره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب خانم ها هر ماه با شروع درد قاعدگی، برای درمان آن داروهای مسکن زیادی مصرف می کنند اما روش های ساده دیگری برای کاهش درد پریودی وجود دارد.
سوالات درباره پریود

سوالی درباره پریود که برای هر خانمی پیش میاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پریود یا قاعدگی به خونریزی از رحم گفته می شود که هر ماه اتفاق می افتد اما هنوز هم سوالات زیادی در این مورد وجود دارد که خانم ها به دنبال پاسخ آن ها هستند.
سندرم قاعدگی و بارداری

اینها علائم سندرم قاعدگی است نه بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سندروم پیش از قاعدگی یا pms علائمی دارد که با علائم اولیه بارداری مشترک هستند. برای تشخیص سندروم پیش از قاعدگی یا بارداری، تفاوت و شباهت آن ها را بدانید.
دل درد پریود و بارداری

فرق اصلی دل درد پریود و بارداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دل درد یکی از مشکلات رایج خانم ها در دوران قاعدگی می باشد اما گاهی اوقات هم دل درد زنان می تواند نشانه بارداری باشد.
قاعدگی طولانی

طولانی شدن قاعدگی نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها برخی مواقع قاعدگی طولانی یا خونریزی غیر طبیعی دارند که نباید نسبت به این مسائل بی توجه باشند زیرا ممکن است دلایل خطرناکی داشته باشد.
تاثیر سرما بر پریود

تاثیرات فصل سرما بر پریود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با تغییرات آب و هوا و سرد شدن هوا، تغییراتی در چرخه قاعدگی زنان ایجاد می شود. این تغییرات شامل چند مورد می شوند که در هر فردی متفاوت است.
خطرات دوران قاعدگی

خطرات جدی دوران قاعدگی یا پریود را می شناسید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانم ها در دوران قاعدگی و پریود دچار مشکلات و خطرات جدی می شوند که علل خاصی دارد و نشان دهنده یک اختلال در بدن می باشد.
تاثیر آب و هوا بر پریود

تاثیری که آب و هوا بر قاعدگی میگذارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با تغییر فصل و آب و هوا می توانید اثرات و تغییراتی که در علائم قاعدگی شما رخ می دهد را ببینید. یکی از تاثیرات فصل زمستان بر قاعدگی، افزایش درد پریود می باشد.
صفحه 1 از 4