تغذیه کودک

ماهی برای کودکان
در تغذیه کودک زمان و سن مصرف مواد غذایی بسیار حائز اهمیت است و ماهی یکی از پراهمیت ترین موارد در تغذیه کودک است که باید در سن مناسب مصرف شود.
دمنوش

دمنوش های گیاهی مفید برای کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی کودکان به نوشیدن چای و قهوه و برخی از نوشیدنی ها علاقه وافری دارند که برخی از آن ها مفید و برخی از آن ها مضر است البته مقدار مصرف آن ها مهم است.
زوری غذا خوردن کودک

خطرات جدی زوری غذا دادن به کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از والدین بنا به دلایلی اقدام به زوری غذا دادن به کودکان می کنند، در حالی که زوری غذا خوردن کودک می تواند عوارض و خطرات جدی را به همراه داشته باشد.
عوارض بستنی در کودکان

به 2 دلیل مهم به کودکتان زیاد بستنی ندهید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بستنی از دسته خوراکی های خوش طعمی است که همه ی بزرگسالان و کودکان نسبت به آن علاقه دارند اما مصرف زیاد بستنی خطرات و عوارضی را برای کودکان به همراه دارد.
عادات غذایی کودکان

اینطوری عادت غذایی کودکت رو خوب کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
والدین باید در سنین 2 تا 6 سال در کودکان عادات غذایی صحیح و سالم را ایجاد کنند تا فرزندشان از کودکی تا بزرگسالی تغذیه مناسبی داشته و سلامت باشد.
صبحانه نخوردن کودک

راه چاره صبحانه نخوردن کودکان اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
صبحانه مهم ترین وعده غذایی برای کودکان می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر ذهن و هوش آن ها دارد و نخوردن آن یکی از مشکلاتی است که اکثر والدین با آن مواجه هستند.
شیر نخوردن نوزاد

دلیل مهم شیر نخوردن نوزادتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زمان به دنیا آمدن فرزند بزرگترین معضل برای مادران شیر خوردن نوزاد است، بسیاری از نوزادان شیر مادر را نمیخورند و این موضوع میتواند ناراحت کننده باشد.
بی اشتهایی کودکان

درمان بی اشتهایی کودکان از این راه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از رایج ترین مشکلات مادران با نوزادان و کودکان بی اشتهایی، بی میلی و عدم رشد آن ها می باشد که اغلب به دلیل رفتار والدین هنگام غذا دادن می باشد.
مضرات شیرینی

بلاهایی که شیرینی سر بچه میاره و شما خبر ندارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیرینی از خوردنی های محبوب در بین کودکان است .آیا از مضرات شیرینی برای کودکان باخبر هستید؟خوردن زیاد شیرینی باعث به وجود آمدن مشکلاتی در کودکان میشود.
بد غذایی کودک

اصلی ترین دلیل بدغذایی و بی اشتهایی کودک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مشکل تغذیه و بدغذایی کودکان، مشکل شایع و نگران کننده ای برای والدین است که گاها دلیل این مشکل کودکان نداشتن آگاهی کافی مادر است.
تغذیه برای امتحان

پیشنهاد متخصص تغذیه برای روزهای امتحان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر می خواهید فرزندانتان این دوران را با موفقیت پشت سر بگذارند باید به وعده های غذایی و نوع غذای مصرفی در روزهای امتحانات آنها بیشتر توجه کنید.
تغذیه کودکان در حال رشد

9 بخش مهم تغذیه کودکان در حال رشد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه کودکان در حال رشد اهمیت بالایی دارد از این رو آشنایی با مواد مغذی که روزانه کودک باید دریافت کنه و شاید والدین ندانند می تواند مفید باشد.
تخم مرغ برای رشد کودکان

تخم مرغ در بلند قد شدن کودک تاثیری دارد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تخم مرغ منبع خوبی برای املاح ضروری بدن انسان است اما محققان طی بررسی های گروهی بر روی تاثیر تخم مرغ در رشد کودکان به نتایج قابل توجهی دست یافته اند.
غذاهای آهن دار

خوشمزه های خون ساز برای کوچولو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مصرف و جذب آهن برای افراد در هر سنی ضروری است اما برای کودکان در حال رشد اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل کودکان حتما باید از غذاهای حاوی آهن استفاده کنند.
تغذیه کودک 2 ساله

تغییر مهم برنامه غذایی کودک بعد 2 سالگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه و برنامه غذایی کودکان بعد از 2 سالگی باید تغییراتی داشته باشد زیرا کودک 2 ساله به دریافت کالری بیشتری نیاز دارد و باید چهار وعده غذایی در روز داشته باشد.
صفحه 1 از 7