درد گوش

درد هنگام غذا خوردن
اگر غذا خوردن باعث ایجاد درد در شما میشود باید آن را جدی بگیرید زیرا درد هر قسمت از بدن هنگام بعل یا جویدن غذا میتواند علائم مشکلی خطرناک در شما باشد.
صدای زنگ در گوش

شنیدن صدای زنگ در گوش چه زمانی نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شنیدن صدای زنگ در گوش می تواند به علت بیماری رخ دهد همچنین عوامل دیگری مانند داروهای محرک و یا سن و فشارخون بالا نیز در شنیدن این صدا موثرند.
علائم کاهش شنوایی

با دیدن این علائم، نگران گوشهایتان شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاهش شنوایی ارتباط مستقیم با زوال عقل دارد، بنابراین بیماری بسیار خطرناکی است شما میتوانید با شناختن نشانه ها از بروز این بیماری جلوگیری کنید.
شستشوی گوش

افرادی که شستشوی گوش برایشان خطر دارد !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شستشوی گوش برای از بین بردن جرم های درون گوش لازم است زیرا انباشت جرم های بیش از اندازه درون گوش باعث گوش درد و در نتیجه از دست دادن موقت شنوایی می شود.
ماندن آب در گوش

خطرات ماندن آب در گوش و راه حل سریع آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ماندن آب در گوش می تواند سبب ایجاد عفونت و سپس بیماری های دیگر شود. بنابراین اگر آب در گوش شما مانده با روش های صحیح و مناسب آن را تخلیه کنید.
تميز كردن گوش با روغن زيتون

تمیز کردن گوش با روغن زیتون کار درستیه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر گوشتان می خارد و یا می خواهید موم گوشتان را از بین ببرید، هرگز گوش پاک کن و یا چیزی را داخل گوشتان فرو نکنید.بهترین راه استفاده از روغن زیتون برام نرم کردن موم گوش است.
کمک اولیه جسم در گوش

کمکهای اولیه بعد از ورود جسم خارجی به گوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گیر کردن یک جسم خارجی در گوش باعث درد و مشکلات شنوایی می شود اما با اطلاع از اصول کمک های اولیه خارج کردن جسم از گوش این مشکلات را حل کنید.
کیپ شدن گوش ورزش

کیپ شدن گوش هنگام ورزش از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات در هنگام ورزش یا در هر زمان دیگری از روز با کیپ شدن گوش مواجه می شویم، دلایل اصلی کیپ شدن گوش در هنگام ورزش چیست و چه راه حلی برای آن وجود دارد؟
خارش گوش

خارش گوش، میتونه نگران کننده باشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خارش گوش یکی از کلافه کننده ترین و آزاردهنده ترین مشکلات است. این مشکل دلایل مختلفی دارد که با توجه به آن ها می توانید از خارش گوش جلوگیری کنید.
سندرم رامسی هانت

رامسی هانت ؛ سندرمی که به صورت حمله میکند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سندرم رامسی هانت، یک نوع سندرم است که تنها به صورت و گوش ها حمله می کند و بیشتر در بزرگسالان رایج است که با برخی داروها قابل درمان می باشد.
گوش پاک کن

بلایی که گوش پاک کن سر مرد جوان آورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبق عادت همیشگی برای تمیز کردن گوشش از گوش پاک کن استفاده کرد اما اینبار نتیجه مثل همیشه نشد و به دردسری دچار شد که هرگز تصورش را هم نمی کرد!
تشخیص عفونت گوش

روش نوین و کاربردی برای تشخیص عفونت گوش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیگر برای تشخیص عفونت گوش کودکتان نیاز نیست که به پزشک مراجعه کنید کافیست با تهیه یک دستگاه در خانه عفونت گوش را شناسایی کنید.
استفاده مداوم از هدفون

آیا استفاده مداوم از هدفون باعث وزوز در گوش می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده مداوم از هدفون مضراتی دارد و به گوش ها آسیب می رساند و گوش دادن به صدای بلند با هدفون باعث کاهش شنوایی و ایجاد وزوز در گوش می شود.
عت و درمان گوش درد کودک

گوش درد کودکتان را با نسخه فوری در خانه درمان کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه گوش درد های کودکان عفونی نیستند و نیازی به مراقبت های پزشکی و آنتی بیوتیک ندارند و اغلب آنها با نسخه های خانگی درمان میشوند.
گوش درد

10 بیماری که گوش درد شما خبر از آنها می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوش درد شاید در ظاهر یک درد ساده تلقی شود اما این درد موجب بروز بیماری های زیادی می شود که یکی از جدی ترین آنها تومور مغزی می باشد.
صفحه 1 از 2