خوشتیپی خانم ها

اشتباهات در استایل
انتخاب لباس های مناسب به جوان دیده شدن ظاهر شما خیلی کمک میکند بعضی از لباس ها شمارا پیر تر از سن واقعی شما نشان می دهد.
ست کردن

اسرار خانم هایی که شیک ست کردن رو بلدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشنایی با اسرار خانم های خوش سلیقه برای ست کردن لباس که یکی از راز های شیک پوشی است تاثیر زیادی بر زیبایی ظاهر شما میگذارد.
رازهای شیک پوشی

رازهای شیک پوشی که هیچکس نمیداند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیک پوشی و خوش استایل بودن رازهای مهمی دارد که کمتر کسی از آن ها باخبر است، رازهای ساده ای که شما را به شیکپوش ترین ها تبدیل میکنند.
انواع یقه حجاب

یقه متحرک، واجب برای شیک پوشی خانم ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه خانم ها به پوشیدن لباس های یقه باز علاقه دارند اما این لباس ها محدودیت هایی برای خانم ها ایجاد میکند که مشکل این پوشش ها اخیرا بایقه متحرک حل شده است.
شیک پوشی با هزینه کم

میخوای کم خرج کنی اما شیک پوش باشی؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ی ما دوست داریم شیک، جذاب و خوش تیپ باشیم و برای همین فکر می کنیم باید حتما لباس گران یا اکسسوری برند استفاده کنیم در صوریتکه اینگونه نیست.
رازهای جذابیت

رازهایی که خانم ها رو جذابتر میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ظاهر شما در نگاه اول گویای شخصیت شماست پس آراسته بودن استایلتان اهمیت زیادی دارد، اگر میخواهید همیشه یک خانم خوش استایل باشید باید نکاتی را رعایت کنید.
شیک پوشی خانمها

اولین قانون لازم برای شیک پوشی یک خانم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از خانمها فکر می کنند که چون هیکلشان مانند مدل ها نیست نمی توانند از اصول شیک پوشی استفاده کنند درصورتی که با هر اندامی می توان شیک بود.
لباس بالاتنه چاق

خانم هایی که بالاتنه چاق دارند چگونه لباس بپوشوند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم هایی که بالاتنه چاق و بزرگی دارند باید طوری لباس بپوشند که چاقی بالاتنه را مخفی کنند، پنهان کردن چاقی بالاتنه با رعایت چند نکته امکان پذیر است.
خانم شیک پوش

چطور یه خانم شیک پوش واقعی باشیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی خانم ها فکر می کنند که لباس های گران‌قیمت رمز شیک پوشی می باشد، اما اینگونه نیست کافیست شما نحوه ست کردن را بدانید و لباسهای مناسب اندامتان را بشناسید.
اندام گلابی شکل

راهنمای انتخاب لباس برای اندام گلابی شکل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از خانم ها اندام گلابی شکل دارند یعنی پایین تنه بزرگتری نسبت به بالا تنه دارند، پس باید طوری لباس انتخاب کنند که پایین تنه کمتر به چشم بیاید.
خوشتیپ بودن

رازهای خوشتیپ بودن که خانم ها باید بدانند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوشتیپ بودن و داشتن استایلی جذاب رازهای ساده ای دارد که شاید هیچکس از آن ها خبر نداشته باشد، ما به شما میگوییم چگونه خوشتیپ شوید.
خانم چهارشانه

یه خانم چارشونه چطوری لباس بپوشه بهتره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم هایی که به اصطلاح چهار شانه هستند و دوست ندارند که شانه هایشان مرکز توجه باشد، میتوانند با چند تکنیک در لباس شانه هارا از مرکز توجه خارج کنند.
تیپ دانشجویی

چجوری یه دختر دانشجوی شیک پوش باشم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نحوه لباس پوشیدن در دانشگاه اصول و قوانین مشخصی دارد که باید رعایت شود. شما می توانید با رعایت تمام قوانین یک دانشجوی شیک پوش باشید.
لاغر دیده شدن

چیکار کنم تا پاهام لاغرتر دیده بشن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ورزش و رژیم غذایی تنها راه های خوش اندام بودن نیست درحالی که پوشیدن لباس مناسب وترفند های لاغر دیده شدن به شما برای خوش اندام بودن کمک میکند.
خوش تیپی در پاییز

خوشتیپ ها فصل پاییز چی می پوشن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل پاییز و هوای سرد خانم های شیک پوش برای خوش تیپی و جذابیت در این فصل از رنگ ها و مدل های مناسب لباس پاییزی استفاده می کنند.
صفحه 1 از 2