انواع یقه حجاب
همه خانم ها به پوشیدن لباس های یقه باز علاقه دارند اما این لباس ها محدودیت هایی برای خانم ها ایجاد میکند که مشکل این پوشش ها اخیرا بایقه متحرک حل شده است.

با یقه های متحرک و کاربرد آنها آشنا شوید

یقه های متحرک طراحی بسیار زیبا بوده و می توانید برای خلق یک استایل خاص و زیبا آنها را با انواع لباس ها ست کنید. استفاده از یقه های متحرک به شما این امکان را خواهند داد که از تمام لباسهای باز خود در هر مکانی استفاده نمایید. در این بخش از دنیای مد نمناک با انواع یقه های متحرک و کاربرد آنها آشنا خواهید شد.

یقه حجاب

انواع یقه های متحرک و یقه حجاب

یقه حجاب ها در انواع و اقسام رنگ ها موجود هستند و می توان در انواع گوناگون رنگ های مختلفی آنها را تهیه کرد.

یقه حجاب کوتاه و بلند

یقه حجاب ها در انواع مختلف کوتاه و بلند وجود دارند که فرد می تواند بر اساس سلیقه و محلی که می خواهد از آن استفاده کند، از یقه حجاب بلند یا کوتاه استفاده کند.

یقه حجاب ساده

برخی از یقه حجاب ها بسیار ساده هستند و دوخت زیبایی دارند و چین خوردگی ها و مهره دوزی و گلدوزی زیادی ندارند و مثل یقه حجاب های مجلسی نیستند .

یقه حجاب مجلسی

برخی از یقه حجاب ها تزیینات و تکه دوزی های شیک و مجلسی دارند و در آن ها چین خوردگی ها یا گل های دوخته شده وجود دارد .

یقه حجاب فانتزی

یقه حجاب های فانتزی نه خیلی مجلسی و پر زرق و برق هستند و نه خیلی ساده و بی تجملات بلکه یقه حجاب های فانتزی خیلی زیبا و جذاب هستند و چیزی بین یقه حجاب های مجلسی و ساده اند . افراد فانتزی که همیشه خاص و متفاوت لباس می پوشند، بیشتر از یقه حجاب فانتزی استفاده می کنند.

انواع یقه

یقه حجاب عروس

یقه حجاب عروس بیشتر به رنگهای روشن موجود هستند و برای پوشش یقه و گردن عروس استفاده می شوند و این یقه حجاب ها معمولا به همراه کلاه عروس پوشیده می شوند .

یقه حجاب های آستین دار

یقه حجاب های آستین دار که اخیرا در بازارموجود شده اند، علاوه بر پوشاندن یقه آستین را هم می پوشانند و از این یقه حجاب ها می توان در مراسم مختلف استفاده نمود.

یقه حجاب چادر ، روسری و...

یقه حجاب چادر یک نوع دیگر از یقه حجاب است که دارای طرح ساده بوده و از آن می توان زیر چادر استفاده نمود. برخی یقه حجاب ها مناسب برای پوشش زیر شال و روسری و بعضی از یقه حجاب ها هم برای پوشیدن با کلاه و نوع دیگری از یقه حجاب برای پوشیدن با مانتو مناسب است .

یقه حجاب در جنس های مختلف

یقه حجاب در جنس های مختلفی وجود دارد. یقه حجاب کیپور، یقه حجاب نخی، یقه حجاب ها یقه اسکی، یقه حجاب بافتنی انواع مختلفی از یقه حجاب هستند. یقه حجاب بافتنی را می توان با لباس های زمستانی و لباسهای گرم و بافتنی استفاده نمود زیرا ظاهر بسیار زیبایی به لباس های زمستانی می دهد .

کاربرد یقه های متحرک

با استفاده از یقه متحرک می توانید ظاهر زیبا و شیکی برای لباس ساده خود ایجاد نمایید.

با استفاده از یقه متحرک می توانید مشکل پوشیدن لباس های یقه باز را حل کنید.

یقه متحرک مانند یک تاپ زیر لباس شما عمل می کند.

یقه متحرک را می توانید متناسب با رنگ لباس خود انتخاب نمایید و لباس ساده خود را خیلی شیک و مجلسی کنید.

می توانید از یقه متحرک در همه مکان ها و مراسم مختلف استفاده نمایید.

یقه

طریقه استفاده از یقه حجاب

در دو طرف یقه های متحرک دکمه یا گیره های مخصوص تعبیه شده است که به راحتی به لباس وصل می شود و در صورت استفاده نکردن می توانید آنرا از لباس خود جدا کنید. این یقه ها آسان و سریع لباس شما را می پوشانند و مانند یک تاپ زیر لباس شما عمل می کنند و برای لباس با یقه باز بسیار مناسب می باشند.

یقه متحرک چیست و چند نوع دارد؟ + ترفندها

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن /ن.ح
وبگردی