کولر

پدر کولر

دلیل مشکل پدرها با کولر کشف شد

تاریخ انتشار : 17 مهر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم در خانواده پدری دارید که با کولر مشکل دارد و به روشن بودن کولر حساس است این حساسیت دلایلی دارد که دانستنش شگفت زده تان خواهد کرد.
کولر آبی

راهنمای خرید کولر آبی بر اساس متراژ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افزایش بهره وری و طول عمر کولر، ضروری است که کولر خود را بر اساس فضا و متراژ خود انتخاب کنید. برای این کار ضروری است که نحوه محاسبه ظرفیت کولر را بر اساس متراژ بدانید. با این مقاله همراه باشید.
بوی بد کولر گازی

رفع بوی بد کولر گازی با روشی سریع و راحت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بعد از روشن کردن کولر گازی متوجه بوی بدی می شوید نگران نباشید شما می توانید با روشی بسیار ساده بدون مهارت خاصی این بوی بد را از بین ببرید.
عوارض کولر

عوارض کولر ؛ باد کولر چه بلایی سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کولر های گازی و آبی باعث خشکی بدن و سردرد و مشکلات تنفسی می شوند شاید شما از خنکی آن ها لذت ببرید ولی عوارض آن درطولانی مدت بسیار سنگین خواهد بود.
کولر آبی خوب

کولر آبی خوب چی بخرم ؟ (راهنمای کامل)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کولر آبی یکی از پر مصرف ترین وسایل سرمایشی در میان مردم است که با تامین سرمایش مورد نیاز برای مناطق گرم مناسب است، برای خرید کولر آبی خوب و با کیفیت باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.
کولر گازی

باورتون میشه آب کولر گازی این کاربردها رو داره

تاریخ انتشار : 29 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم نگران آبی هستید که از کولر گازی منزلتان نشت می کند و حیف می شود نگران نباشید میتوانید با ترفندهایی ساده استفاده بهینه از این آب داشته باشید.
کولر گازی

مشکل کولر گازی هامون چیه که آب میدن؟

تاریخ انتشار : 25 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
کولر گازی یک انتخاب فوق‌العاده برای روزهای گرم تابستان است اما یکی از مشکلات بزرگ و کلافه کننده برای مصرف کنندگان نشت آب از کولر گازی است.
مشکل کولر

مشکل کولر خونتو بگو، دلیلش رو بگم

تاریخ انتشار : 18 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکل کولر منزل شما چیست؟ مثل سابق خنک نمیکند یا بوی بد میدهد؟ نشتی دارد یا ....؟ بهتر است دلیل ایرادات رایج کولرتان را بدانید.
باد کولر پوست

راه جلوگیری از پیر شدن پوست با باد کولر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باد کولر اثرات مخربی برای پوست به همراه دارد اما به کمک راهکارهایی برای جلوگیری از آسیب به پوست میتوانید با خیال راحت از خنکی باد کولر در تابستان لذت ببرید.
عوارض باد پنکه

هیچ وقت جلو باد پنکه نخوابید چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد عادت به خوابیدن جلوی پنکه و کولر دارند که در غیر این صورت خواب برایشان دشوار می باشد و این در حالی است که خوابیدن جلوی پنکه و کولر عوارضی را برای سلامت بدن به همراه دارد.
رفع بوی بد کولر آبی

رفع بوی بد کولر آبی یکبار برای همیشه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ایجاد بوی کولر آبی می تواند دلایل بسیار مختلفی داشته باشد، بنابراین در ابتدا باید از علت بوی نامطلوب کولر مطلع شوید و پس از آن برای رفع بوی بد کولر اقدام کنید.
تميز كردن شوره كولر

روشی مطمئن برای تمیز کردن شوره کولر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بهتر کارکردن، خنک کردن و افزایش عمر کولر باید از ایجاد شوره و رسوب در کولر جلوگیری کنید. برای رفع شوره و رسوب کولر باید از توپ شوره گیر و فیلتر رسوب گیر استفاده کنید.
خنک کردن خانه

روش‌هایی برای آنکه خانه را بدون کولر خنک کنیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از هواکش، پوشیدن لباس های گشاد، هیدراته کردن بدن و ... از روش‌های مناسب برای خنک کردن خود و خانه بدون استفاده از کولر می باشد.
تفاوت کولر آبی و گازی

تفاوت مصرف برق کولر گازی و کولر آبی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که در هنگام خرید وسیله خنک کننده از میان کولر آبی و کولر گازی شک دارند، بهتر است در ابتدا از تمام تفاوت های کولر آبی و گازی به طور کامل آگاه باشند.
کولر پرتابل

راهنمای خرید کولر آبی پرتابل یا قابل حمل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله قصد داریم درباره کولر آبی پرتابل یا قابل حمل، مزایا و معایب آن، مقایسه این کولر نسبت به کولرهای دیگر و همچنین معرفی بهترین کولر آبی پرتابل بپردازیم، پس با ما همراه باشید
صفحه 1 از 2