خودشیفتگی

زن خودشیفته
خودشیفتگی از خصوصیات غیر قابل تحمل است و آشنا بودن با نشانه های زن خودشیفته به مردان برای انتخاب بهتر در ازدواج کمک بسیاری میکند.
خصوصیات همسر خودشیفته

ویژگی های اخلاقی یک همسر خودشیفته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همسران خودشیفته افرادی خودخواه و خودپسند هستند که فقط به خودشان اهمیت می دهند و به دنبال جلب توجه هستند و ارتباط با این افراد کار آسانی نیست.
برخورد با افراد افاده ای

راه شناخت و بهترین رفتار با افاده ای ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اشخاص افاده ای انسان های دوست داشتنی نیستند که معمولا با رفتارهایشان باعث نابودی اعتماد به نفس شما می شوند و شما باید برخوردی مناسبی با این افرادداشته باشید.
اختلال خودشیفتگی و نارسیستیک

علائم اختلال خودشیفتگی ( نارسیستیک ) + درمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فرد دچار اختلال خودشیفتگی خود را بزرگ و مهم می داند همچنین نسبت به دیگران احساس برتری می کند و به احساسات و عقاید دیگران احترام نمی گذارد.
خودشیفتگی کودکان

این علائم خبر از خودشیفتگی در کودکان می دهد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تحسین بیش از حد والدین از کودکان و اجرای بی چون و چرای دستورات کودک و عدم انتقاد از او باعث بروز اختلال خودشیفتگی در کودکان می شود که در آینده این کودکان را با مشکلات بیشتری روبرو میکند.
مرد خودشیفته

هرگز با مرد خودشیفته ازدواج نکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید عجیب باشد وقتی می بینید مرد خودشیفته شما محبوب دیگران است و کسی به اندازه شما از دست او عصبانی نیست، علتش این است که آنها همسر خود را آزار می دهند و در شرایط سخت عاطفی و روحی تنها می گذارند.
خودشیفتگی

خودشیفتگی و اعتقادات آدم های خودشیفته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خودشیفتگی در فرهنگ رایج به این منظور می باشد که فرد عاشق خود هست و انتظار دارد مورد درک همه قرار بگیرد.
رسانه‌ های اجتماعی

خودشیفتگی در رسانه های اجتماعی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
حتی از روی عکس پروفایل یکسری آدم ها در رسانه های اجتماعی می شود فهمید درجه اعتماد به نفس و خودشیفتگی شان تا چه اندازه ای است.