شکلات

شکلات تراپی
خانم هایی که به زیبایی و جوانسازی پوست خود اهمیت میدهند حتما اسم روش شکلات تراپی را شنیده اند و میدانند که چه فوایدی دارد.
خوردن شکلات

تاثیر خوردن شکلات بر روده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با مطالعات و آزمایشات انجام شده بر روی نوعی شکلات محققان به این نتیجه رسیدند خوردن این شکلات موجب بهبود وضعیت دستگاه گوارش و روده می شود.
شکلات در بارداری

خوردن شکلات در بارداری با تمام خوب و بدهایش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب مادران باردار به خاطر ترس از اثرات سوء شکلات بر روی بدن خود و جنین از خوردن شکلات دوری می کنند. اما آیا واقعا خوردن شکلات در بارداری عوارضی بر سلامت مادران و جنین دارد؟
پاک کردن لکه شکلات

روش پاک کردن لکه شکلات از لباس، فرش و موکت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن یک لکه شکلات از روی لباس کار سخت و دشواری است مخصوصا اگر لباس رنگ روشن داشته باشد، در ادامه به نکات مهم درباره پاک کردن لکه شکلات از روی لباس، موکت و فرش می پردازیم.
شکلات سالم

شکلاتی که از شکلات های دیگه سالم تره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب افراد از این موضوع مطلع هستند که مصرف شکلات مزایا و فوایدی را برای سلامت بدن به همراه دارد، اما استفاده از شکلات سالم در این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است.
فواید شکلات داغ

شکلات داغ با فوایدی شیرین و عوارضی تلخ

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نوشیدن شکلات داغ یا همان هات چاکلت فواید مناسبی برای سلامت بدن به همراه دارد، البته زیاده روی در مصرف شکلات داغ عوارض و مضرات جدی دارد.
فواید شکلات

فوایدی که خوردن شکلات برای مغز دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه وقتی شکلات تعارف میشه ما فقط به این فکر می کنیم که اگر شکلات بخوریم سلامت دندون هامون به خطر می افته اما این خطر با یک مسواک حل میشه ولی شکلات خواصی داره که به این راحتی نمیشه از خوردنش گذشت.
شکلات و آکنه

شکلات که میخورم جوش میزنم، آخه چرا؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای بسیاری از افراد این موضوع سوال است که آیا مصرف شکلات باعث ایجاد آکنه و بروز جوش می شود یا خیر ؟ در ادامه توضیحاتی در رابطه با شکلات و ایجاد آکنه را ملاحضه می کنید.
اولین شکلات دنیا

سازنده اولین شکلات دنیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شکلات ها یکی از خوردنی های لذیذ، بی نظیر و بسیار پرطرفدار در سطح جهان می باشند که تاریخچه اختراع شکلات قطعا برای علاقمندان آن جالب و شنیدنی خواهد بود.
روز جهانی شکلات

روز جهانی شکلات در ایران و جهان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شکلات یکی از خوردنی هایی است که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد، روز جهانی شکلات نیز یک روز ویژه برای طرفداران این خوردنی خوش طعم می باشد.
روز جهانی بستنی شکلاتی

روز جهانی بستنی شکلاتی؛ خوشمزه ی محبوب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بستنی شکلاتی دومین طعم محبوب در جهان است. به همین دلیل 7 ژوئن در سال 1984 به عنوان روز جهانی بستنی شکلاتی نام گذاری شده است.
تمپر کردن شکلات

اسرار شیرینی پزی، روش صحیح تمپر کردن شکلات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فرق یک شکلاتی که خوب تمپر شده و شکلاتی که فقط آب شده در این است که بعد از تمپر کردن، شکلات در دمای محیط شکل خودش را حفظ میکند یا اینکه وا میرود.
سرکوب هوس شیرینی

روش سرکوب هوس شیرینی در این روزهای قرنطینه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
علاقه شدید به خوردن محصولات فرآوری شده شیرین مزه و از این قبیل خوراکی ها در طول روز ریشه در میل درونی دارد ، اگر چنین هستید نگران و برای سرکوب هوس شیرینی دست به کار شوید.
فواید خوردن شکلات

خوردن شکلات فوایدی دارد مهم برای سلامت و زیبایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از انواع خوراکی ها و تنقلات خوشمزه در میان همه افراد، شکلات است که برخلاف باور عموم مردم که آن را تهدیدی برای سلامتی می دانند از مزایای زیادی برخوردار است و فواید قابل توجهی برای بدن دارد.
شکلات صبحانه

شکلات صبحانه یا خود شکلات در صبحانه ؟ + خواص و عوارض

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مصرف شکلات در وعده صبحانه مفید است و خواص خوبی دارد، اما در عین حال مصرف شکلات در صبح می تواند عوارض احتمالی را هم به همراه داشته باشد.
صفحه 1 از 3