انگور

انگور در بارداری
انگور دارای ویتامین ها و مواد معدنی است و مصرف آن در بارداری هم برای مادر و هم برای جنین بسیار مناسب است، البته برای برخورداری از خواص انگور در بارداری باید به مقدار کافی مصرف شود.
انگور

پوستی معرکه با ماسک خانگی انگور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انگور دارای خواص بسیاری است که مهم ترین این خواص درخشان کنندگی پوست است انگور به ویژه نوع قرمز آن دارای مزایای بی شماری برای زیبایی پوست است.
خواص انگور

انگور چطوری لاغر میکنه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انگور خواص بسیاری برای سلامتی بدن دارد اما مهمترین فایده انگور که بسیار قابل توجه است کمک به لاغری می باشد.
تسکین درد آرتروز

آبمیوه ای مفید برای آرتروزی ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متخصصان درمان طبیعی و خانگی دردهای آرتروز را سال ها پیش کشف کردند که معجزه می کند و افراد مبتلا به آرتروز برای تسکین درد دیگر نیازی به مصرف مسکن ندارند.
خواص شیره انگور

خواصی از شیره انگور که خیلی ها نمیدانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیره انگور یا دوشاب ماده ای بسیار مغذی و مقوی با طبع گرم است که خواص و فواید بی نظیری برای سلامت بدن و بهبود بیماری ها دارد.
خرید انگور

خرید انگور با این ظاهر و مشخصات ممنوع!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنگام خرید انگور باید به نکات مهمی توجه کنید تا سالم یا خراب بودن انگور را تشخیص دهید. شما می توانید با رنگ، بو و طعم انگور به راحتی تازه بودن آن را بفهمید.
آب انگور

یک دنیا خاصیت در یک لیوان آب انگور

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آب انگور یک نوشیدنی بسیار خوش طعم و لذیذ است که مصرف آن برای سلامت بدن نیز مفید است و به درمان برخی بیماری ها کمک شایانی می کند.
خراب شدن شیره انگور

نشانه شیره انگوری که خراب شده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی نشانه ها به شما برای تشخیص خراب شدن شیره انگور کمک شایانی می کند، همچنین برای تشخیص شیره انگور خوب و نگهداری آن نیز راهکارهای مناسبی وجود دارد.
خواص آملا

سلامت و زیبایی با آملا یا انگور فرنگی هندی ها

زمان مطالعه : 11 دقیقه
آملا برای سلامت چشم، کمک به اشتها ، کاهش روند پیری، جلوگیری از عفونت، هضم بهتر غذا، سلامت قلب مفید است، همچنین آملا یا انگور فرنگی برای زیبایی اندام و چهره هم بسیار موثر می باشد.
خواص روغن هسته انگور

خواص روغن هسته انگور این بار فقط برای درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روغن هسته انگور خاصیت های دارویی دارد و غنی از مواد معدنی و ویتامین ها می باشد، البته استفاده از روغن هسته انگور کاربردهای فراوانی دارد و برای سلامت بدن بسیار مفید است.
خواص انگور سیاه

خواص بی نظیر انگور سیاه و موارد احتیاط در مصرف آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انگور سیاه، یکی از میوه هایی است که دارای خواص و فواید بی نظیری می باشد و همچنین برای زنان باردار، پوست و مو و سلامتی جسمانی بسیار مفید است.
خواص و فواید انگور

تمام “خواص انگور” ؛ از میوه تا غوره و هسته آن + طرز تهیه پانچ

زمان مطالعه : 8 دقیقه
انگور میوه ای بسیار محبوب در میان همگان است و از خواص و فواید بسیار بالایی برای پیشگیری از برخی بیماری ها و سلامتی جسمانی برخوردار است که از آنها بی خبرید.
خواص هسته انگور

خواص هسته انگور برای سلامتی و عصاره آن + عوارض

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هسته انگور سرشار از مواد مغذی می باشد که خواص بسیار زیادی برای سلامت بدن دارد و آن را می توان به صورت روغن دانه انگور یا عصاره دانه انگور مصرف کرد.
خواص روغن هسته انگور

معجزه خواص روغن هسته انگور در زیبایی پوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن هسته انگور از فواید و خواص بسیار فوق العاده ای برخوردار است که از آن بی خبرید، از فواید مهم روغن هسته انگور می توان به درمان شوره سر، کاهش بیماری های قلبی و به حداقل رساندن ریزش مو اشاره کرد.
انگور قرمز

مصرف انگور قرمز برای مقابله با سرطان روده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انگور قرمز در مقابله با سرطان روده بزرگ و یا محافظت در برابر ابتلا به آن موثر است و می تواند سلول های بنیادی سرطان روده را از بین ببرد.
صفحه 1 از 2