تسکین درد آرتروز
متخصصان درمان طبیعی و خانگی دردهای آرتروز را سال ها پیش کشف کردند که معجزه می کند و افراد مبتلا به آرتروز برای تسکین درد دیگر نیازی به مصرف مسکن ندارند.

آبمیوه طبیعی و مفید برای افراد مبتلا به آرتروز

اگر می خواهید درد مفصل و التهاب خود را آرام کنید، باید به دنبال یک رژیم غذایی سالم بگردید که حتماً ارزشش را دارد. متخصصان یک فرمول خانگی را به شما پیشنهاد می کنند که می تواند برای درد آرتروز معجزه کند و بیش از 40 سال است که آن را منتشر کرده اند. افرادی که به خاطر از بین بردن درد آرتروز می خواهند داروی مسکن استفاده کنند، این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک را تا انتها مطالعه کنند.

آب انگور و ژلاتین برای تسکین آرتروز

آب انگور و ژلاتین می تواند برای این افراد معجزه کند. هیچ مطالعه ای، هنوز این راهکار خانگی را از لحاظ علمی اثبات نکرده است اما بسیاری از افراد نظر خود را اعلام کردند و گفتند که این معجون و یا نوشیدنی برای درد آرتروز آن ها کمک کننده بوده و فرمول های مختلفی برای درست کردن نوشیدنی وجود دارد.

آب انگور

در یکی از این دستور العمل ها شما می توانید یک قاشق غذاخوری ژلاتین مایع را داخل 2 و نیم میلی لیتر آب انگور طبیعی که در منزل به راحتی با دستگاه آبمیوه گیری تهیه میکنید، ریخته و مصرف کنید که این یک دوز برای یک روز است.

بعضی از افراد می خواهند که تعداد دفعات بیشتری در طول روز از این نوشیدنی استفاده کنند و در نتیجه آن ها 2 قاشق چای خوری ژلاتین را داخل 80 میلی لیتر آب انگور ترکیب می کنند.

آیا می خواهید از نمونه ترکیبی این نوشیدنی برای آرتروز استفاده کنید؟ پس به یاد داشته باشید که بعضی از افراد به ژلاتین آلرژی دارند و همچنین باید انگوری را استفاده کنید که کم ترین میزان شیرینی را داشته باشد.

آبمیوه ای برای تسکین درد آرتروز گردن، زانو و ...

53
این مطلب مفید بود ؟30
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : eatthis / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
برچسب : انگور آرتروز
وبگردی