اسرار مرگ

غم از دست دادن برادر و خواهر
از دست دادن عزیزان بزرگترین فقدانی است که برای انسان ها به‌وجود می آید و کنار آمدن با این مسئله بسیار سخت است اما راه هایی وجود دارد که میتواند کمکتان کند.
فکر کردن به مرگ

چرا فکر کردن به مرگ، اینقدر توصیه شده؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به یاد داشتن مرگ طرز فکر مارا در مورد زندگی به سمت و سوی دیگری میبرد؛ و به ما یاد آوری میکند که هیچ چیز و هیچکس در زندگی ما آنقدر باارزش و ماندگار نیست.
آرام شدن بعد از مرگ عزیزان

آرام شدن بعد از مرگ عزیزان چگونه ممکن است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بعضی از افراد با مرگ عزیزانشان نمی توانند کنار بیایند و آن را انکار می کنند و برخی دیگر این اتفاق را بی عدالتی می دانند و شاکی و عصبانی می شوند.
لحظه مرگ

چیزی که همه مون تو لحظه مرگ می بینیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند بدانند که بعد از مرگ چه اتفاقی می افتد. از این رو دانشمندان اتفاقات قبل و بعد مرگ را بررسی کرده و به نتیجه ای باور نکردنی رسیده اند.
لحظه مرگ

انسان های خوب در لحظه مرگ چه می بینند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مرگ، عجیب ترین اتفاقی است که برای هر یک از ما رخ خواهد داد. اما شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که انسان در لحظه مرگ چه چیزهایی را می بیند.
تجزیه بدن انسان

لحظه به لحظه تغییرات بدن داخل قبر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بدن انسان 4 دقیقه پس از مرگ شروع به تجزیه شدن می کند که این فرآیند طبیعی در چهار مرحله انجام می شود و تغییراتی هم در بدن انسان ایجاد می شود.
مرگ ساختگی

مرده های معروفی که زنده از آب درآمدند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از افراد در بعضی از شرایط برای فرار از جایگاه اجتماعی، مشکلات زندگی و پول خود را به مردن زدند و مرگ خود را صحنه سازی کردند، اما این قضیه پنهان نماند.
بدن پس از مرگ

اتفاقی عجیب در بدن بعد از مرگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی مرگ فرا میرسد و انسان برای همیشه از جسم خود خارج می شود، جسم در وضعیت متفاوتی با همیشه قرار میگیرد که میتواند عامل تغییری عجیب باشد.
هنگام مرگ

آنچه انسان ها هنگام مرگ میبینند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که انسان می میرد روح او کاملا از بدنش جدا می شود که در این لحظه اتفاقاتی برای او می افتد و در هنگام مرگ با دیدن بعضی چیزها به پایان عمر خود پی می برد.
فشار قبر

بهترین اعمال برای کاهش فشار قبر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسانها فشار و عذاب قبر را تجربه خواهند کرد، این عذاب برای برخی کم و برای عده دیگر زیاد است. دین اسلام راههای مختلفی را برای کاهش فشار قبر ارائه کرده است.
دعای آیت الله بهجت

توصیه ی آیت الله بهجت برای مرگ راحت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعای آیت الله بهجت برای رفع حاجت در زمینه های مختلف جزو دعاهای قوی می باشد، در بین دعاهای ایشان یک توصیه و دعا هم برای زندگی شیرین و داشتن مرگ راحت وجود دارد.
فشار قبر

زنانی که فشار قبر کمی خواهند داشت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فشار قبر از عذاب های دردناک بعد از مرگ می باشد که شنیدن آن هم برای اغلب افراد دشوار و عذاب آور است، اما آداب و اعمالی هستند که می تواند موجب کاهش فشار قبر زنان شود.
شب اول قبر

شب اول قبر انسان چگونه شبی است؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
به محض ورود میت به قبر ، شب اول قبر آغاز می شود که ممکن است شب هولناکی برای آشنایی با آخرت باشد. با شب اول قبر، اعمال شب خاکسپاری و نحوه کمک به فرد متوفی آشنا شوید.
زنده شدن بعد مرگ

مرگ چطوریه؟ روایت جالب 6 انسانی که بعد مرگ زنده شدند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تا به حال به این فکر کرده اید که اولین دقایق و لحظات پس از مرگ چه می شود ؟ فرد چه می بیند و چه می شنود ؟ کجا و چطور می رود ؟ حرفهای جالب 6 فردی که زنده شدن بعد مرگ را تجربه کرده اند را بخوانید.
لحظه مرگ

1 دقیقه قبل از لحظه مرگ چه می شود؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما این سوال برای شما هم پیش آمده که انسان در لحظه مرگ چه احساسی خواهد داشت؟ در ادامه از تمام اتفاقاتی که یک دقیقه قبل از مرگ می افتد مطلع می شوید.
صفحه 1 از 2