دروغ

همسر دروغگو

رفتار عاقلانه با همسر دروغگو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر متوجه دروغگویی همسرتان شدید با پرخاشگری با او برخورد نکنید و از این رفتارهای صحیح و مناسب استفاده کنید تا دیگر این کار را تکرار نکند.
گناه دروغ گفتن

گناهی بسیار بزرگتر از گناهان دیگر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گناهان کبیره گناهانی هستند که در دین اسلام از آن ها به شدت نهی شده است و گناه بزرگ و عملی کردن آن در قرآن و فرمایشات بزرگان حکم های سنگینی در بر دارد.
نشانه دروغگویی

کلماتی که شما را دروغگو نشان می دهد !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نشانه دروغگویی در افراد، متفاوت می باشد ولی غالبا اکثر افراد دروغگو از یک سری کلمات و جملات خاص استفاده می کنند و راه های شناخت افراد دروغگو با در نظر گرفتن این نکات، ساده می باشد.
دروغ به خود

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی های مشترک برخی افراد دروغ هایی به خود می گویند و با افکار اشتباهی که دارند اختلالاتی در زندگی شان ایجاد می کنند.
تشخیص دروغ

حرکتی که دروغگو بودن فرد مقابل را لو می دهد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که دروغگو هستند، در حین گفتن دروغ می توانند با یک سری نشانه ها خودشان رو لو بدهند. اما نشانه هایی که یک فرد دروغگو را مشخص می کنند کدامند؟
دروغ همسر

همسری که دروغ می گوید چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشخیص دروغ همسر کار زیاد سختی نیست ، زمانی که همسر شما واقعیت را از شما پنهان می کند وضعیت ظاهری و گفتار آن تغییر خواهد کرد.
کودک دروغ گو

رفتاری از والدین که کودک را دروغ گو می کند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از دلایل اصلی دروغ گویی کودکان تربیت نادرست والدین است، آسان گیری و غفلت و ... از رفتارهای نادرست و غلط والدین است که موجب تربیت یک کودک دروغ گو می شود.
دروغ در زندگی مشترک

دروغ با زندگی مشترک شما چه می کند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد از روی عادت و برخی دیگر به دلیل ترس از گفتن حقیقت، به دروغگویی در زندگی مشترک عادت دارند اما از اثرات منفی که موجب خراب شدن رابطه شان می شود خبر ندارند.
زنان و مردان دروغگو

مردان دروغگو تر هستند یا زنان؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از یک خانم این سوال را بپرسیم بدون شک آقایان را دروغ گوتر معرفی می کند و اگر از یک آقا این سوال شود خانم ها را ارجح تر می داند برای دانستن واقعیت با ما همراه شوید.
دروغ موفقیت

دروغ هایی که در مورد موفقیت به خودمان می گوییم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دروغ و موفقیت رابطه عکس با یکدیگر دارند و انسان هایی هستند که با باورشان به دروغ های بی اساس نمی توانند به موفقیت دست یابند و روز به روز از آن دورتر می شوند.
گرفتن مچ دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با زبان بدنش!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرفتن مچ دروغگو چنین کار سختی هم نیست اگر شما زبان بدن بشناسید و خصوصیات افراد دروغگو مثل جملات پرکاربردشان و نحوه تکان دادن دست و چشمشان را بدانید .
ویژگی افراد راستگو و صادق

ویژگی افراد صادق و راستگو که هرکسی ندارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد راستگو دارای خصوصیات و ویژگی های رفتاری خاصی مانند میانه رویی و مبارزه برای باورهایشان و تحمل بالا هستند که با شناخت آن ها می توان پی به شخصیت فرد برد.
دروغ به خود

دروغ به خودی که اعتماد به نفس تان را نابود می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی برای انجام کاری به راحتی جمله ی من نمیتوانم را می گویید در واقع به خودتان دروغ گفته اید و قابلیت و توانایی های خود را نادیده می گیرید که در نتیجه اعتماد به نفس خودتان را نابود می کنید.
راه های شناسایی دروغگو

راه های شناسایی فرد دروغگو در عرض چند ثانیه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شناسایی افراد دروغگو کار سختی نیست شما می توانید تغییرات را در چهره ی یک فرد دروغگو زمانی که دروغ می گوید تشخیص دهید.
دروغ گفتن

تغییر جالب دماغ بعد دروغ گفتن !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانید هنگامی که شما دروغ می گوید چه تغییرات و اتفاقاتی رخ می دهد؟ در این مطلب ملاحظه می نمایید که در زمان دروغ گفتن شما چه اتفاقی پیش می آید.
صفحه 1 از 3