دروغ

دروغ به خود
در زندگی های مشترک برخی افراد دروغ هایی به خود می گویند و با افکار اشتباهی که دارند اختلالاتی در زندگی شان ایجاد می کنند.
تشخیص دروغ

حرکتی که دروغگو بودن فرد مقابل را لو می دهد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که دروغگو هستند، در حین گفتن دروغ می توانند با یک سری نشانه ها خودشان رو لو بدهند. اما نشانه هایی که یک فرد دروغگو را مشخص می کنند کدامند؟
ملاقات با پزشک

در مورد این چیزها به پزشکتون دروغ نگید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه ما تا به حال برای درمان به پزشک مراجعه کرده ایم؛ اما ممکن است همیشه برای صحبت کردن درست عمل نکرده باشیم، به همین علت نتیجه درستی هم نمیگیریم.
دروغ همسر

همسری که دروغ می گوید چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشخیص دروغ همسر کار زیاد سختی نیست ، زمانی که همسر شما واقعیت را از شما پنهان می کند وضعیت ظاهری و گفتار آن تغییر خواهد کرد.
دروغ در زندگی مشترک

دروغ با زندگی مشترک شما چه می کند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد از روی عادت و برخی دیگر به دلیل ترس از گفتن حقیقت، به دروغگویی در زندگی مشترک عادت دارند اما از اثرات منفی که موجب خراب شدن رابطه شان می شود خبر ندارند.
کودک دروغ گو

رفتاری از والدین که کودک را دروغ گو می کند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از دلایل اصلی دروغ گویی کودکان تربیت نادرست والدین است، آسان گیری و غفلت و ... از رفتارهای نادرست و غلط والدین است که موجب تربیت یک کودک دروغ گو می شود.
موانع شادی

این دروغ ها شادی و پیشرفت را از شما میگیرند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شادی و نشاط از ویژگی هایی است که فقط خودتان می توانید آن را ایجاد کنید با دروغ هایی که درباره نتوانستن و ناامیدی به خود می گویید موانع خوشبختی را فراهم می کنید.
دروغ زیبا

یک دروغ زیبا بخاطر دل مادربزرگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دختر جوان که از علاقه شدید مادر و مادربزرگش خبر داشت تصمیم گرفت به مدت 13 سال یک دروغ بزرگ را مدام تکرار کند تا مانع از ناراحتی مادربزرگش شود.
دروغ والدین

دروغی که همه والدین به بچه هاشون میگن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی اوقات والدین ناچار به گفتن دروغ به کودکان خود هستند تا از آنها مراقبت به عمل آورند. اما اکنون بعد از گذشت چند سال به این دروغ ها هنوز هم اعتقاد دارید؟
دروغ نوجوان

وقتی نوجوان تان به شما دروغ میگوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر نوجوانان به والدین خود دروغ می گویند اما والدین به راحتی می توانند نشانه های دروغگویی را در آنان ببینید و تشخیص دهند.
دروغگویی

افراد دروغگو را چگونه بشناسیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دروغگویی یکی از عادات بدی است که انسان از کودکی به آن مبتلا می شود و افراد دروغگو خصوصیات و رفتارهای خاصی دارند که از روی آن ها می توان این افراد را شناخت.
همسر دروغگو

رفتار عاقلانه با همسر دروغگو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر متوجه دروغگویی همسرتان شدید با پرخاشگری با او برخورد نکنید و از این رفتارهای صحیح و مناسب استفاده کنید تا دیگر این کار را تکرار نکند.
گناه دروغ گفتن

گناهی بسیار بزرگتر از گناهان دیگر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گناهان کبیره گناهانی هستند که در دین اسلام از آن ها به شدت نهی شده است و گناه بزرگ و عملی کردن آن در قرآن و فرمایشات بزرگان حکم های سنگینی در بر دارد.
نشانه دروغگویی

کلماتی که شما را دروغگو نشان می دهد !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نشانه دروغگویی در افراد، متفاوت می باشد ولی غالبا اکثر افراد دروغگو از یک سری کلمات و جملات خاص استفاده می کنند و راه های شناخت افراد دروغگو با در نظر گرفتن این نکات، ساده می باشد.
زنان و مردان دروغگو

مردان دروغگو تر هستند یا زنان؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از یک خانم این سوال را بپرسیم بدون شک آقایان را دروغ گوتر معرفی می کند و اگر از یک آقا این سوال شود خانم ها را ارجح تر می داند برای دانستن واقعیت با ما همراه شوید.
صفحه 1 از 3