دروغ

گرفتن مچ دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با زبان بدنش!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرفتن مچ دروغگو چنین کار سختی هم نیست اگر شما زبان بدن بشناسید و خصوصیات افراد دروغگو مثل جملات پرکاربردشان و نحوه تکان دادن دست و چشمشان را بدانید .
ویژگی افراد راستگو و صادق

ویژگی افراد صادق و راستگو که هرکسی ندارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد راستگو دارای خصوصیات و ویژگی های رفتاری خاصی مانند میانه رویی و مبارزه برای باورهایشان و تحمل بالا هستند که با شناخت آن ها می توان پی به شخصیت فرد برد.
همسر دروغگو

رفتار عاقلانه با همسر دروغگو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر متوجه دروغگویی همسرتان شدید با پرخاشگری با او برخورد نکنید و از این رفتارهای صحیح و مناسب استفاده کنید تا دیگر این کار را تکرار نکند.
نشانه دروغگویی

کلماتی که شما را دروغگو نشان می دهد !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نشانه دروغگویی در افراد، متفاوت می باشد ولی غالبا اکثر افراد دروغگو از یک سری کلمات و جملات خاص استفاده می کنند و راه های شناخت افراد دروغگو با در نظر گرفتن این نکات، ساده می باشد.
کودک دروغ گو

رفتاری از والدین که کودک را دروغ گو می کند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از دلایل اصلی دروغ گویی کودکان تربیت نادرست والدین است، آسان گیری و غفلت و ... از رفتارهای نادرست و غلط والدین است که موجب تربیت یک کودک دروغ گو می شود.
علامت دروغ

علامتی که هر آدم دروغگویی رو لو میده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما از شنیدن دروغ بیزاریم پس علامت هایی که به راحتی فرد دروغگو را لو میدهند میتوانند به ما برای تشخیص آدم دروغگو بسیار کمک کنند.
دروغگویی

افراد دروغگو را چگونه بشناسیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دروغگویی یکی از عادات بدی است که انسان از کودکی به آن مبتلا می شود و افراد دروغگو خصوصیات و رفتارهای خاصی دارند که از روی آن ها می توان این افراد را شناخت.
ملاقات با پزشک

در مورد این چیزها به پزشکتون دروغ نگید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ما تا به حال برای درمان به پزشک مراجعه کرده ایم؛ اما ممکن است همیشه برای صحبت کردن درست عمل نکرده باشیم، به همین علت نتیجه درستی هم نمیگیریم.
دروغ به خود

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی های مشترک برخی افراد دروغ هایی به خود می گویند و با افکار اشتباهی که دارند اختلالاتی در زندگی شان ایجاد می کنند.
دروغ گفتن نوجوانان

مسئله ای مهم درباره دروغگویی در نوجوانان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دروغگویی نوجوانان یکی از مسائل مشکل ساز بین والدین و نوجوانان است. آگاهی والدین از نکات مهم در نحوه برخورد با نوجوان دروغگو، تاثیر زیادی در رفع این مشکل دارد.
افراد دروغگو

با این علامت میتونی بفهمی کی بهت دروغ میگه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید در اطراف ما افراد دروغگو باشند که صحبت کردن با آنها آزاردهنده باشد زیرا متوجه نمی شویم راست می گویند یا دروغ بنابراین می توانید با خواندن این 7 راه کار دروغگو را شناسایی کنید.
دروغ در زندگی مشترک

دروغ با زندگی مشترک شما چه می کند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد از روی عادت و برخی دیگر به دلیل ترس از گفتن حقیقت، به دروغگویی در زندگی مشترک عادت دارند اما از اثرات منفی که موجب خراب شدن رابطه شان می شود خبر ندارند.
شوهر دروغگو

برخورد خانمهای عاقل با شوهر دروغگو و پنهان کار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دروغگویی باعث ایجاد یک شکاف عمیق میشود که زندگی مشترک را تهدید میکند اما برخورد درست با شوهر دروغگو میتواند زندگی زناشویی شما را نجات دهد.
دروغ نوجوان

وقتی نوجوان تان به شما دروغ میگوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر نوجوانان به والدین خود دروغ می گویند اما والدین به راحتی می توانند نشانه های دروغگویی را در آنان ببینید و تشخیص دهند.
دروغ به خود

کلمه ای که اعتماد به نفس برات نمیذاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی برای انجام کاری به راحتی جمله ی من نمیتوانم را می گویید در واقع به خودتان دروغ گفته اید و قابلیت و توانایی های خود را نادیده می گیرید که در نتیجه اعتماد به نفس خودتان را نابود می کنید.
صفحه 1 از 4