تغذیه ورزشکاران

اشتباهات تغذیه ای
اشتباهات تغذیه ای به اشتباهاتی گفته می شود که ما در تغذیه خود یا رعایت نمیکنیم یا از سر عادات غلط آن ها را انجام می دهیم.
جوش شیرین برای ورزشکاران

کاربرد جوش شیرین ویژه ی ورزشکاران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جوش شیرین یا همان سدیم بی کربنات ماده ای است که فواید و کاربردهای فراوانی دارد و برخی از افراد از آن به عنوان مکمل ورزشی برای بهبود حجم عضلات استفاده می کنند.
نوشیدنی بعد ورزش

بعد ورزش چه نوشیدنی بخوریم بهتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برای تناسب اندام و سلامتی به سراغ تمرینات و رشته های ورزشی خاصی می روید باید در انتخاب خوردنی و نوشیدنی بعد ورزش هم دقت لازم را داشته باشید تا نتیجه دلخواه را کسب کنید.
شش تکه شدن شکم

راه رسیدن به آرزوی شش تکه شدن شکم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن شکم تخت و شش تکه یکی از آرزوهای هر انسانی است، شما هم اگر به دنبال داشتن شکمی تخت و شش تکه هستید باید به برخی نکات تغذیه به خوبی توجه کنید.
غذا قبل یا بعد ورزش

قبل ورزش غذا بخوریم یا بعد ورزش؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از ورزشکاران سحرخیز این موضوع سوال است که قبل از ورزش صبحانه مصرف کنند یا بعد از ورزش ؟ قبل از غذا یا بعد از خوردن غذا باید ورزش کرد ؟
نمک در ورزش

ورزشکاران حتما باید نمک مصرف کنند ، ولی چرا ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نمک از آن دسته مواد غذایی می باشد که حتی مصرف به اندازه آن هم می تواند مضراتی به همراه داشته باشد، اما بنا به دلایلی مصرف نمک برای ورزشکاران حائز اهمیت است.
ورزش در ماه رمضان

بهترین زمان و میزان ورزش کردن در ماه رمضان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در ماه رمضان به دلیل تغییرات ساعات وعده های غذایی باید نوع ورزش ، زمان ، شدت و میزان ورزش های خود را تغییر دهید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
غذا بعد ورزش

خطرات جدی گرسنه ماندن بعد از ورزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد زیادی به خوردن غذا بعد از ورزش توجه ای نمی کنند در صورتی که نخوردن غذا تا یک ساعت بعد از ورزش می تواند عوارض زیادی داشته باشد.
عضله سازی

راه و چاه عضله سازی بدن را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای عضله سازی بیشتر بدن و گرفتن نتیجه بهتر از ورزش باید برنامه غذایی و استراحت خود را نیز تغییر دهید بدن در زمان استراحت شروع به ساخت عضله می کند.
تغذیه قبل و بعد از ورزش

قبل و بعد از ورزش چه چیزی بخوریم بهتر است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهتر است قبل و بعد از ورزش مراقب تغذیه خود باشید از خوراکی های مقوی استفاده کنید تا هنگام ورزش انرژی خود را از دست ندهید و بدنتان تحلیل نرود.
اسکی بازها

رژیم غذایی ورزشکاران اسکی، “اسکی بازها” چه بخورند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اسکی یکی از ورزش های زمستانی بسیار مناسب و عالی برای لاغری و سوزاندن کالری می باشد اما “اسکی بازها” به دلیل داشتن تحرک زیاد باید رژیم غذایی مناسب و مغذی داشته باشند.
آب الکترولیت دار

طرز تهیه آب الکترولیت دار خانگی مخصوص ورزشکاران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغذیه نقش مهمی را در زندگی همه انسان ها مخصوصا ورزشکاران ایفا می کند آب الکترولیت دار یکی از نوشیدنی هایی است که خوردن آن بعد تمرین لازم است.
تهیه شیک پروتئین سالم

14 دستورالعمل تهیه شیک پروتئین طبیعی ساخت عضله ورزشکاران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مصرف پودرهای پروتئینی و مکمل مضررات و عوارض جبران ناپذیری دارند، بنابراین باید از شیک پروتئین های خانگی و طبیعی استفاده کنید.
رژیم و برنامه غذایی رونالدو

رژیم غذایی و برنامه تمرینی کریس رونالدو در طول هفته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کریستین رونالدو ستاره فوتبال جهان به تغذیه و تمرینات خود اهمیت بسیاری می دهد و رژیم غذایی رونالدو در طول هفته بسیار فوق العاده می باشد.
مشکلات گوارشی

دلایل بروز مشکلات گوارشی در ورزشکاران چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورزش چه با شدت متوسط و چه با شدت زیاد ممکن است باعث مشکلات گوارشی در ورزشکاران شود که از علت های آن می توان خوردن غذا قبل از تمارین ورزشی را نام برد.
صفحه 1 از 2