درد بدن

علت درد ماهیچه
دردهای ماهیچه ای با گرفتگی عضلات متفاوت هستند که می توانند به دلیل بیماری و اختلالات خاصی ایجاد شوند. با دانستن این دلایل از درد ماهیچه ای جلوگیری کنید.
درمان همه دردها

نسخه هندی برای درمان هر دردی!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تبتی ها از سالهای دور نسخه ای را می شناسند که برای درمان همه دردها بسیار موثر است و برای رفع اکثر مشکلات جسمی از آن نیز استفاده می کنند.
دردهای بدن

علت انواع دردهای بدن من و شما چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب دردهای بدن بی ضرر هستند و معمولا با آنفولانزا و سرماخوردگی ایجاد می شوند اما دردهای مداوم و شدید بدن به دلیل وجود یک بیماری در بدن می باشد که باید بررسی شود.
دست درد

این مدل درد دست و بازو، علامت خوبی نیست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی درد ها خبر از بیماری جدی در بدن را میدهند و دست درد یکی از نگران کننده ترین مشکلاتی است که به آن بی توجه میشود اما نشانه ای مهم برای بدن است.
حساسیت به درد

حساس ترین جای بدن نسبت به درد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در تمام قسمت های بدن پس از برخورد و آسیب فیزیکی احساس درد ایجاد می شود، اما چند قسمت بدن حساسیت بسیار بیشتری نسبت به درد دارد.
درد زیر دنده چپ

درد زیر دنده چپ از چیست و چه زمانی نشانه خطر است ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
درد زیر دنده چپ یا پشت قفسه سینه در سمت چپ می تواند به دلایل اختلالات اعضای سمت چپ از جمله قلب، پانکراس، طحال یا معده باشد.
غذاهای ضد التهاب

غذاهای ضد التهاب برای تسکین دردهای بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه از التهاب و درد بدن رهایی پیدا کنید باید با غذاهای ضد التهاب آشنا باشید و بدانید کدام غذاها باعث التهاب می شود و از آنها دوری کنید.
درد مفاصل در سرما

چرا سرما باعث درد مفاصل میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد در فصل زمستان احساس درد و یا سوزش را در مفاصل خود احساس می کنند که این درد مفاصل در سرما یا فصل زمستان چند دلیل مختلف دارد.
کنترل درد

این تکنیک های کنترل درد را هرکسی نمیداند !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ممکن است برای اغلب افراد این مشکل رخ دهد که در برخی مواقع ناگهان دچار درد قسمتی از بدن شوند و دسترسی به دارو نداشته باشند، ترفندهای مناسبی برای کنترل بدن در این مواقع وجود دارد.
آلزایمر و درد

دردی در بدن که به آلزایمر ربط دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر درد خاصی در بدن شما ایجاد شد برای پیشگیری از بیماری ها حتما به پزشک مراجعه کنید. نوعی درد بدن وجود دارد که نشانه بیماری آلزایمر می باشد.
تاثیر آب و هوا

دردهایی که ناشی از تغییر آب و هواست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد، مشکلات و دردهای جسمی که روزانه تجربه می کنند را ناشی از شرایط آب و هوایی می دانند. شایع ترین این مشکلات می توان به میگرن و مشکلات قلبی اشاره کرد.
درد شست پا

درد انگشت شست پا چه زمانی خطرناک و جدی است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که در راه رفتن مشکل دارند و از درد انگشت شست پا رنج می برند اغلب مبتلا به بیماری نقرس و آرتروز هستند همچنین این درد می تواند ناشی از یک مشکل جدی و خطرناک در بدن باشد.
فیبرومیالژیا

علل فیبرومیالژیا و درمان این دردهای اسکلتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فیبرومیالژیا یا اختلال درد مزمن درد گسترده ای در بدن است که معمولا به سختی تشخیص داده می شود زیرا علائم آن بسیار شبیه بیماری های دیگر است.
درمان کوفتگی

درمان کوفتگی هایت را به این روغن بسپار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کوفتگی بدن و رفع درد بدن را با نسخه های گیاهی در خانه درمان کنید و درمان کوفتگی بدن در اثر ضربه با استفاده از طب سنتی بسیار موثر می باشد.
سندرم گیلن باره

سندرم گیلن باره دقیقا چه علائمی دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سندرم گیلن باره یکی از نادر ترین بیماری ها است که سلامت افراد را تهدید میکند. نا آگاهی از این بیماری خطر ابتلا به سندرم گیلن را بیشتر میکند.
صفحه 1 از 3