مطالعه کردن

استراحت بین مطالعه
دانش آموزان باید هنگام مطالعه و درس خواندن برای افزایش انرژی و حفظ تمرکز زمانی را برای استراحت اختصاص دهند و چند کار ساده و مفید انجام دهند.
کتابخوان شدن

بهترین راه برای کتابخوان شدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امروزه به دلیل نداشتن زمان کافی، کتاب خوانی بسیار کاهش یافته است. اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید به راحتی روزانه کتاب بخوانید و از فواید آن بهره مند شوید.
روش پس ختام

روش مطالعه PQ4R برای یادگیری تمام دروس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از روش های موفق بهبود مطالعه و یادگیری روش مطالعه PQ4R یا پس ختام است که این روش به منظور افزایش توانایی برای مطالعه و به خاطر سپردن مطالب ارائه شده است.
روش مطالعه pqrst

فراموش نکردن دروس با روش مطالعه pqrst

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش مطالعه pqrst روشی موثر برای افزایش مهارت های مطالعه است و فراموش نکردن دروس یکی از مزایای مهم این روش درس خواندن می باشد.
موسیقی هنگام مطالعه

موسیقی هنگام مطالعه خوبه یا بد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد طبق عادت هنگام مطالعه و درس خواندن موسیقی گوش می دهند و این یک روش محبوب از نظر آن ها برای آسان تر شدن روند مطالعه و درس خواندن است.
فواید کتاب خواندن

فواید فوق العاده کتاب خواندن برای زندگی و مغز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواندن کتاب تاثیرات باور نکردنی روی ذهن و عملکرد انسان در زندگی فردی و اجتماعی می گذارد فواید فوق العاده ای دارد،به زندگی انگیزه می دهد و تخیلات را بهبود می بخشد.
کتاب خواندن

با این 8 کلید، کتاب های بیشتری بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله کوتاه، راه هایی به شما یاد می دهیم که بتوانید کتاب بیشتری بخوانید و از بقیه جلوتر و پیشروتر باشید.
افزایش راندمان مطالعه

افزایش راندمان مطالعه و کتابخوانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افزایش راندمان مطالعه و ایجاد انگیزه و شوق مطالعه در خود کار سختی نیست ، وقتی به این باور برسید که مطالعه چقدر برای شما اهمیت دارد و مفید است با چند راه پیشنهادی پیش خواهید رفت.
فایل های PDF

آموزش مطالعه راحت فایل های PDF در شب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نرم افزار Adobe Reader امکانی فراهم آورده است تا بتوانید با تغییر رنگ صفحه، فایل های PDF را در طول شب آسان تر و بهتر مطالعه کنید.
زیباترین کتابخانه های جهان

بزرگترین و زیباترین کتابخانه های معروف جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با وجود اینکه مطالعه کتاب کاهش یافته اما در سر تا سر جهان کتابخانه هایی وجود دارد که جزء زیباترین و عجیب ترین کتابخانه های جهان هستند و مردم را به خود جذب می کنند.
تقویت حافظه

مطالعه با صدای بلند و تقویت حافظه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تحقیقات جدید نشان داده است که مطالعه با صدای بلند در تقویت حافظه موثر است و خواندن اطلاعات با صدای بلند، بیشترین ماندگاری را در ذهن ایجاد می کند.
چراغ مطالعه

چطور یک چراغ مطالعه عالی بخریم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر قصد خرید چراغ مطالعه دارید حتما قبل از خرید نکات زیر را بخوانید تا بتوانید یک چراغ مطالعه مناسب بخرید.
مطالعه

با مطالعه شادتر، سالم تر و پولدارتر شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلایل بسیاری وجود دارند که شما را قانع می کنند بهتر است در برنامه کاری و پر مشغله خود زمانی را برای مطالعه و یادگیری اختصاص دهید.
مطالعه

تاثیر مطالعه بر سلامت روان و احساسات

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شنیده ایم که مطالعه بر توانائی های ذهنی، روحیات و احساسات تاثیرات شگفت انگیزی دارد. آیا درست است؟ ما در اینجا قسمت هایی از یک تحقیق را آورده ایم که ثابت می کند مطالعه فعالیتی است بسیار مفید
طاقچه اپلیکیشنی برای مطالعه

طاقچه اپلیکیشنی برای مطالعه ارزان و آسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کتابخوان و فروشگاه کتاب الکترونیک طاقچه اپلیکیشنی است که بر روی موبایل ها و تبلت های هوشمند با سیستم عامل اندروید و آی.اُ.اس قابل نصب است و به شما این امکان را می دهد که علاوه بر دسترسی به کتاب های ناشرین کشور با قیمت مناسب، بسیاری از آنها را به صورت رایگان مطالعه کنید.
صفحه 1 از 2