حمام کردن

تمیز کردن حمام
جرم ها و لک هایی که روی شیشه حمام وجود دارند معضلی برای خانم های خانه دار هستند اما ترفند های موثر به کمک آن ها آمده است تا شیشه ی حمام شان را برق بیندازند.
فواید سنگ پا

سنگ پا درمانی است برای دردهای ....

زمان مطالعه : 13 دقیقه
سنگ پا خواص زیبایی و درمانی بی نظیری برای تمام بدن دارد و استفاده از آن کاربردهای دیگری را هم به همراه دارد؛ البته نحوه استفاده از سنگ پا نیز بسیار مهم است.
تاریخچه حمام ایران

تاریخچه ی ساخت اولین حمام در ایران

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حمام عمومی های ایرانی و سنتی در گذشته علاوه بر استحمام، محلی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه بودند و از آداب و رسوم خاصی برخوردار بودند.
حمام رفتن

باید نبایدهای حمام کردن در فصل سرما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حمام کردن در فصول سرد سال، نسبت به روزهای دیگر کمی متفاوت است چرا که باید برخی نکات را برای حمام رفتن فصول سرد رعایت کنید تا مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.
برس خشک بدن

لاغری با برس خشک + تمام فواید و عوارضش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برس خشک یکی از روش های مراقبتی پوست بدن است که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. قبل از انتخاب برس خشک بهتر است با فواید و خطرات آن آشنا شوید.
شخصیت شناسی

نوع حمام کردن تان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اولین قسمت از بدن را که می شویید برخی چیزها را از شخصیت شما نشان می دهد بنابراین برای شخصیت شناسی فقط کافیست نوع حمام کردن خود را بدانید.
صحیح حمام کردن

بایدها و نبایدهای روش صحیح حمام کردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حمام کردن اصول خاص خود را دارد آیا می دانستید شستن صحیح بدن از پایین به بالاست! با این کار از آسیب های مغزی جلوگیری می کنید.
کوری با لنز

اشتباهی بزرگ و خطرناک در حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد هنگام رفتن به حمام مرتکب اشتباهاتی می شوند که ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود برسانند. با دانستن این اشتباه از آسیب ها جلوگیری کنید.
شستن صورت در حمام

شستن صورت در حمام کار اشتباهیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست صورت بسیار حساس است بنابراین باید نکات مهمی را هنگام شستشوی صورت رعایت کنید. شستن صورت در حمام و با آب گرم معایبی دارد که باید بدانید.
حمام بعد از عمل

بعد از عمل جراحی چطور حمام کنیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بعد از انجام هر عمل جراحی، حمام کردن با وجود زخم و بخیه زمان مشخصی دارد و باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود تا زخم دچار عفونت نشود.
فواید آواز خواندن

فواید جالب آواز خواندن در حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از فواید آواز خواندن تا کنون چیزی شنیده اید؟ جالب است نه؟ اینکه بدانید عادت به نظر طبیعی شما اثرات مثبت قابل توجهی روی عملکرد اعضای مهم بدنتان داشته و از آن بی خبر بوده اید.
اشتباهات حمام

کیا تو حموم دستشویی این کار اشتباهو انجام میدن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد هنگام استفاده از حمام و دستشویی عادات اشتباهی دارند که به سلامتی آسیب می رساند. با ترک این عادات سلامت خود را حفظ کنید.
حمام قبل خواب

حمام قبل خواب و یک نباید مهم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد به دوش گرفتن قبل از خواب عادت دارند و این موضوع را بسیار مفید می دانند، اما یک نباید بسیار مهم وجود دارد که در حمام قبل خواب نباید مرتکب شوند.
عادات صبحگاهی

عادات صبحگاهی که یکبار برای همیشه باید ترک کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با ترک کردن عادات اشتباه صبحگاهی برای همیشه و انجام کارهای درست صبحتان را پرانرژی و با نشاط شروع کنید.
شستشوی روزانه بدن

3 قسمت بدن که هر روز باید بشوییم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمام روزانه یا شستن روزانه بدن می تواند به سلامت پوست آسیب برساند اما سه قسمت بدن روزانه نیاز به شستشو دارند و عدم شستشوی این نواحی بیماری ایجاد می کند.
صفحه 1 از 3