آش و حلیم

آش انار
یک آش بسیار خوشمزه و مناسب برای فصل سرد زمستان را در منزلتان و در کنار اعضای خانواده میل نمایید. این آش با تزیین دانه های سرخ انار زیبایی خاصی دارد.
طرز تهیه آش انار

طرز تهیه آش انار یزدی و تبریزی، مخصوص شب یلدا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از غذاهای سنتی شب یلدا آش انار می باشد. این بار این آش خوشمزه را با رسپی تبریزی ها یا یزدی ها تهیه کنید و لذت ببرید.
آش انار

طرز تهیه آش انار تهرانی، شیرازی و بختیاری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آش انار در شهرهای مختلف ایران به روشی متفاوت طبخ می شود. آش انار را امسال با روش سنتی تهرانی، شیرازی یا بختیاری تهیه کنید و از طعم بی نظیرشان لذت ببرید.
آش انار

طرز تهیه آش انار خوشمزه رستوران های گیلان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آش انار با گوشت قلقلی یکی از آش های بسیار خوشمزه گیلانی می باشد که ما آسان ترین روش تهیه این آش خوشمزه را برایتان آماده کرده ایم.
آش پاییزی

یه آش خوشمزه و مقوی، مخصوص هوای پاییز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با فرا رسیدن فصل سرما همه ما به سمت آش های مختلف جذب می شویم اما بهترین غذا برای سرمای این فصل آش بلغور است که طعم فوق‌العاده ای دارد.
آش رشته

با این قلق، آش رشته هات جا افتاده و خوشمزه تر میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آش رشته یکی از غذاهای معروف و خوشمزه ایرانی است که طعم فوق‌العاده ای دارد، اما برای به یاد ماندنی تر شدن طعم آش رشته باید نکاتی را رعایت کنید.
آش

تهیه آش کشک در چهار مرحله

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امکان ندارد از غذای اصیل ایرانی سخن بگوییم و آش را از قلم بیاندازیم. آش از دیرباز غذای محبوب ایرانیان بوده است. در این مقاله می‌خواهیم طرز تهیه یک آش کشک خانگی را در 4 مرحله به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
فواید آش رشته

فواید آش رشته برای بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آش رشته سرشار از انواع ویتامین ها، پروتئین ها و کربوهیدرات است به همین دلیل فواید بسیار زیاد و بی نظیری برای سلامت بدن دارد.
سیاه شدن آش رشته

واسه خوش رنگ شدن آش رشته افطاری چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آش رشته یکی از محبوب ترین آش ها در ایران است که در مناسبت های مختلف طبخ میشود، اما یکی از مشکلاتی که وجود دارد تیره شدن رنگ این آش است که دلایل مختلفی دارد.
خوشمزه شدن حلیم

راز خوشمزه شدن حلیم های بازاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حلیم یکی از پرطرفدارترین غذاها در سفره های افطار است. این غذا طرز تهیه و ترفندهای خاصی دارد که می توانید با استفاده از آن ها خوشمزه ترین حلیم را بپزید.
آش خوشمزه

با این آش خوشمزه، دل مهمون ها رو ببرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آش جزء محبوب ترین غذاهای ایرانیان است. با شناخت معروف ترین و خوشمزه ترین آش های ایرانی میتوانید بهترین انتخاب را برای سرو آش در مهمانی داشته باشید.
آش خوشمزه

آش هایی که شب عید خیلی می‌چسبه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آش ها از غذا های محبوب ایرانی هستند و در هر استان به صورت متفاوتی طبخ میشوند. آش های معروفی هستند که شب عید در سفره خانواده های ایرانی قرار میگیرند.
آش خوشمزه

از این آش خوشمزه تر تو عمرت نخوردی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هر یک از آش های ایرانی متعلق به یکی از شهرها می باشند و روش تهیه خاصی در آن شهر دارند. آش های پرطرفدار و مقوی ایرانی را بشناسید و از خوردن آن ها لذت ببرید.
عدسی لعاب دار

شگرد خوشمزه و لعاب دار شدن عدسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عدسی یکی از آش های معروف و محبوب بین ایرانی هاست، اگر میخواهید عدسی خوشمزه و لعاب دار داشته باشید باید چند نکته را هنگام پخت رعایت کنید.
ترکیب سبزی آش

برای کدوم آش چه ترکیب سبزی بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قصد پخت چه نوع آشی را دارید؟ آش رشته، کشک یا دندونی و ...؛ برای هر نوع آشی ترکیب سبزی خاصی وجود دارد که شما را با تمام آنها آشنا می کنیم.
صفحه 1 از 5