نگهداری عینک

رفع خش عینک آفتابی
اگر خط و خشی روی شیشه عینک آفتابیتان بوجود آمده و می خواهید آن را دور بیاندازید دست نگه دارید که چاره کار شما استفاده از ترکیب چند مواد طبیعیست.
تمیز کردن عینک

عینک تان را به روش حرفه ای ها تمیز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تمیز کردن عینک می توانید از آب و مایع ظرفشویی استفاده کنید فقط مراقب باشید که هنگام شست و شو خط و خش روی شیشه عدسی نیندازید.
خرید عینک طبی

خرید اینترنتی عینک طبی به شیوه ی مطمئن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است تصمیم بگیرید که در منزل اقدام به خرید عینک طبی کنید، البته پیش از خرید باید مراحل مراحل خرید عینک طبی به صورت آنلاین را یاد بگیرید.
بخار عینک ماسک

راه حل مشکل بخار عینک به دلیل زدن ماسک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات افراد عینکی که برای جلوگیری از ویروس کرونا ماسک می زنند، بخار گرفتن شیشه عینک آن ها می باشد که باید با روشی مناسب از بخارکردن عینک جلوگیری کنند.
انتخاب فریم عینک

6 نکته مهم برای انتخاب بهترین فریم عینک + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریم عینک یکی از چیزهایی است که در انتخاب و خرید آن باید دقت کرد زیرا علاوه بر اینکه بر زیبایی صورت تاثیر میگذارد باید جنس خوبی داشته باشد تا زود نشکند.
مدل عینک طبی

“مدل عینک طبی” 2018 زنانه برای صورت گرد و کشیده + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“مدل عینک طبی” های جدید زنانه و دخترانه با فریم های گرد, رنگی, گربه ای, بزرگ و... مخصوص صورت های گرد و کشیده فوق العاده شیک و اسپرت هستند.
عینک شنا

روش صحیح شستشو و نگهداری عینک شنا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب شما را با شرایط نگهداری و طریقه ی صحیح استفاده از عینک شنا و همچنین افزایش طول عمر و کارایی هرچه بیشتر این عینک ها رادر اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
تعمیر عینک

روش تعمیر عینک گشاد شده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
افرادی که مجبور به استفاده روزمره از عینک هستند شل شدن فریم های آن را تجربه کرده اند.با این آموزش دیگر نیازی به مراجعه به اپتومتریست نبوده و می توان در چند مرحله عینک را تعمیر کرد.