نظافت حمام

ضدعفونی کردن حمام
حمام یکی از محیط های بسیار آلوده در خانه به شمار میرود که محل تجمع انواع قارچ ها و باکتری ها است، در ادامه روش صحیح ضدعفونی کردن حمام را بخوانید.
تمیز کردن حمام

ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حمام به دلیل داشتن رطوبت از آلوده‌ترین جاهای خانه است، اما شما میتوانید با استفاده از ترفندهای نظافتی یک حمام خوشبو و تمیز داشته باشید.
تمیز کردن دوش حمام

خطرات جدی تمیز نکردن دوش حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برایتان عجیب باشد اما تمیز نکردن به موقع دوش حمام خطرات جدی را برای سلامت شما به همراه دارد بنابراین باید هر چند وقت یکبار دوش حمام را ضدعفونی کنید.
اشتباهات شستن حمام

اشتباهات تکراری خانم های خانه دار در شستن حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از خانم ها اشتباهات رایجی را در زمینه شستن حمام انجام می دهند که باعث کثیف تر شدن حمام و ایجاد آلودگی و بیماری می شود پس باید با شناخت اشتباهات از آن ها اجتناب کنند.
تمیز کردن سردوش حمام

شگرد تمیز کردن رسوب سردوش حمام با سرکه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردوش حمام بعد مدتی پر از رسوبات آب می شود و دیگر آب را مثل اول از خود عبور نمی دهد که لازم است هر چند وقت یکبار اقدام به تمیز کردن آن کرد.
تمیز کردن حمام

ترفند شستشو و تمیزکردن شیشه کابین حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جرم ها و لک هایی که روی شیشه حمام وجود دارند معضلی برای خانم های خانه دار هستند اما ترفند های موثر به کمک آن ها آمده است تا شیشه ی حمام شان را برق بیندازند.
دریچه تخلیه آب

هشداری جدی درباره کفشور های حمام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید شما تابه حال به نظافت دریچه حمام فکر نکرده باشید، اما دریچه حمام یکی از بهترین محل ها برای زندگی میکروب ها محسوب می شود و به نظافت خاصی نیاز دارد.
وان حمام

برق انداختن وان حمام با نوعی میوه زمستانی + روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استفاده از مواد شوینده شیمیایی خطرات زیادی برای سلامتی دارد بنابراین برای تمیز کردن و برق انداختن وان حمام و سطوح دیگر از مواد طبیعی استفاده کنید.
ماده سمی در حمام

6 ماده بالقوه سمی در داخل حمام که هر روز استفاده می کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در ترکیبات محصولات بهداشتی ماده سمی وجود دارد که باید هنگام استفاده از آن ها در حمام مراقب باشیم و با وضعیت ایمنی و مصرف هوشمندانه آن ها آشنا شویم.
پاک کردن لکه صابون

پاک کردن لکه های سفید به جا مانده صابون در حمام و دستشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پاک کردن لکه‌های جا مانده از صابون کار دشوار و زمانبری است که با رعایت چند نکته ساده، می توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به پاک کردن لکه‌های صابون کنید.
بازکردن لوله فاضلاب

روش های ساده و سریع بازکردن لوله فاضلاب ظرفشویی و حمام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی و حمام یکی از مشکلاتی است که در خانه با آن روبرو می شویم،در این بخش از نمناک بهترین راهکار برای بازکردن لوله فاضلاب را به شما آموزش می دهیم .
لوازم آرایش

هرگز لوازم آرایش را داخل حمام نگذارید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لوازم آرایش از پرکاربردترین لوازم خانم ها است و روی پوست و زیبایی تاثیر زیادی دارد پس نکات مهم نگهداری از لوازم آرایش را حتما بدانید.
بخار روی آینه

گرفتن بخار روی آینه حمام با چند ترفند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بخار روی آینه حمام یکی از مشکلات هنگام حمام کردن است که می شود این مشکل را به آسانی حل نمود.
حوله

چه زمانی باید حوله توالت و حمام را شست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارشناسان معتقدند به محض استفاده از حوله حمام و توالت سطح آن به محلی مناسب برای تجمع باکتری ها، قارچ ها، سلول های مرده پوست و میکروب های دیگر تبدیل می شود.
حمام

این لوازم ورودشان به حمام ممنوع است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از لوازم را در حمام به علت رطوبتی که دارد نباید بگذارید. حتما این لوازم را بشناسید و اگر در حمام گذاشته اید آنها را بردارید.