خرید لباس

مدل یقه
برای اینکه بتوانید بهترین مدل لباس را برای خود انتخاب کنید باید به مدل یقه آن دقت کنید و مدل یقه ای را انتخاب کنید که با فرم اندام شما هماهنگی داشته باشد.
علاقه زنان به خرید

چرا خانم ها خرید دوست دارن ولی آقایون نه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده مردان بعد از 26 دقیقه در خرید کلافه و خسته می شوند اما زنان بعد از دوساعت. بنابراین علت علاقه زنان به خرید و تنفر آقایان از خرید چیست؟
لباس مردانه

راز خرید لباس عید مردانه به سبک مد روز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر قصد خرید لباس مردانه برای سال نو را دارید این نکات میتوانند به عنوان راهنمایی مفید برای شما در خرید لباس باشند و کمکتان کنند تا خوش تیپ تر شوید.
لباس زیر بچه گانه

تا اینو نخوندی واسه بچه ات لباس زیر نخر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
والدین باید حساسیت بالایی نسبت به لباس زیر کودک به دلیل تماس مستقیم با بدن او داشته باشند و هنگام خرید لباس زیر بچه گانه به نکات مهمی توجه کنند.
اعتیاد به خرید

شما هم معتاد خرید کردن هستید اگر ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خرید کردن برای بسیاری از ما کار بسیار لذت بخشی است که در مواقع ضروری انجام می دهیم اما کسانی که دچار اعتیاد به خرید هستند این کار را به شکلی افراطی انجام می دهند.
عوارض لباس دست دوم

بلایی که لباس دست دوم با خود می آورد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد برای خرید لباس با کیفیت و گران قیمت، به سراغ لباس های دست دوم یا تاناکورا می روند اما این لباس ها خطراتی برای سلامت بدن دارند که نمی دانند.
انتخاب سایز لباس

چجوری لباس سایزم رو پیدا کنم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنگام خرید لباس نکته مهمی که حتما باید به آن توجه کنید انتخاب سایز مناسب است زیرا لباسی که سایز مناسب شما باشد، زیبایی و جذابیت خود را نشان می دهد.
لباس های مضر

لباس‌هایی که بدن را عذاب می دهند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوشیدن لباس‌های مختلف، هیجان انگیز است اما باید قبل از انتخاب لباسی که می خواهید بخرید و در دراز مدت به تن کنید، دقت نمایید تا به سلامت‌تان آسیب نزند.
مرکز خرید تهران

شیک ترین بازار لباس مجلسی تهران کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فرد در خرید به نکات خاصی مانند قیمت,جنس و ظاهر توجه میکند. آشنا شدن با مراکز خرید تهران به شما برای انتخاب مرکز خرید متناسب به نیازتان کمک میکند.
خانم چهارشانه

یه خانم چارشونه چطوری لباس بپوشه بهتره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم هایی که به اصطلاح چهار شانه هستند و دوست ندارند که شانه هایشان مرکز توجه باشد، میتوانند با چند تکنیک در لباس شانه هارا از مرکز توجه خارج کنند.
خرید بیش از حد لباس

چرا هر چی می بینم، دلم میخواد بخرم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خرید کردن کار بسیار لذت بخشی است و اگر حدودی داشته باشد هیچ مشکلی بوجود نمی آید؛ مشکل جایی نمایان میشود که خرید کردن تبدیل به اعتیاد شود.
لباس مناسب پایین تنه بزرگ

بهترین لباس برای خانم های پایین تنه بزرگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه اندام ها به یک شکل نیستند و تفاوت هایی باهم دارند؛ اگر میخواهید همیشه در همه لباس هایتان زیبا باشید باید طرفند های لباس پوشیدن را خوب بدانید.
مدل لباس کره ای

اگه مدل لباس میخوای این فیلم های کره ای رو ببین 

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از نقاط جذابیت فیلم های کره ای مدل لباس های زیبای آنهاست. اگر به دنبال لباس های شیک و جذاب هستید این فیلم های کره ای را تماشا کنید.
خرید کفش و لباس

فوت و فن خرید کفش و لباس مناسب با قد و هیکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کفش و لباس نقش مهمی در زیبایی و سلامت شما دارد بنابراین در هنگام انتخاب و خرید کفش و لباس باید به نکاتی مانند قد و هیکل خود توجه کنید.
شیک پوش بودن

شیک پوشی با لباس های بیسیک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید همیشه شیک پوش باشید می توانید از سبک لباس های ساده و بیسیک استفاده کنید و علاوه بر این نکات مهم دیگری هم باید رعایت کنید تا شیک و زیبا باشید.
صفحه 1 از 3