لباس برای بازوهای چاق
ترفند هایی در لباس پوشیدن وجود دارد که میتوانید با کمک آنها مشکلاتی که با اندام خود دارید برطرف کنید، و با استفاده از این ترفند ها استایل مناسب خودتان را بسازید.

اصول و ترفند شیک پوشی خانم هایی که بازوهای بزرگ دارند

گرچه داشتن بازوهای بزرگ و حجیم برای آقایان خوشایند است اما بازوهای چاق بزرگترین معضل برای خانم ها است. خانم هایی که بازوهایشان از تمامی قسمت های بدن آنها بزرگتر است، همواره به دنبال روشی هستند که بازوها را کوچکتر نشان دهد. اگر شما هم جزو آن دسته از خانم هایی هستید که بازوهای تپل و پُری دارید، این بخش از دنیای مد نمناک را بخوانید.

ترفندهایی برای لاغر نشان دادن بازوهای تپل

در ادامه طریقه لباس پوشیدن صحیح را برای خانم های دارای بازو بزرگ و حجیم آورده ایم:

یقه قایقی بپوشید

پوشیدن لباس یقه قایقی سبب می شود توجه به سمت سرشانه جذب شود و قسمت پر بازوها دیده نشود. بیشتر خانم ها شانه های زیبا دارند، بنابراین می توانند بلوزی بپوشند که بازوها را بپوشاند ولی شانه هارا نمایان کند.

آستین کوتاه و تنگ نپوشید

پوشیدن لباس های آستین کوتاه و تنگ سبب می شود بازو ها بیشتر به چشم آید پس باید از آستین هایی که قد آنها تا شانه و یا بازو هستند، خودرا دور نگه دارید زیرا این لباس ها توجه ها را بیشتر به بازوهایتان جلب خواهند کرد.

لباس سفید

آستین سه ربع بپوشید

برای اینکه بازوهای شما از معرض دید خارج شود، بهتر است لباس آستین سه ربع بپوشید. این مدل لباس ها چاقی بازوها را می پوشاند و انتهای آنها درست در لاغرترین بخش بازو قرار می گیرد و توجه ها را بیشتر به مچ ظریف دست جلب می کند.با پوشیدن لباس آستین سه ربع دست های شما لاغرتر به نظر می رسد.

دکلته نپوشید

لباس دکلته لباسی است که به دلیل یقه ای که دارد و نوع فرم برش هایی که در آن به چشم می خورد بیشتر روی بالا تنه تمرکز دارد و نگاه ها را به آن سمت خیره می کند پس اگر بازوهای چاقی دارید با پوشیدن دکلته آن را بیشتر به نمایش می گذارید. اگر میزان دور بازوی تان زیاد است بهتر است از لباس های آستین دار استفاده کنید.

آستین پفی نپوشید

آستین های پفی یا لایه لایه تاثیر بسیار زیادی در توپر کردن و بزرگ نشان دادن بازوها دارد و برای افراد لاغر که بازوهای کوچکی دارند مناسب است. آستین های پفی گشاد تا نزدیکی های شانه باعث می شوند تا فرد چهارشانه به نظر بیاید.

لباس سفید

آستین گیپوری بپوشید

پارچه های گیپور از پارچه های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند که در دوخت اغلب لباس های مجلسی نظیر بلوز و پیراهن و …به کار برده می شوند. یکی از روش های جالب و زنانه برای زیبا کردن بازوها این است که لباس هایی با آستین های دانتل یا گیپوربپوشید. آستین های توری و گیپور برای منحرف کردن توجه ها از بازوهای بزرگ مفید است.

لباس های دارای پارچه ضخیم نپوشید

پوشیدن لباس هایی که جنس ضخیمی دارند و کشی نیستند، سبب می شود که بازوها بزرگ تر دیده شوند. لباس هایی که جنس نازک و لطیفی دارند و دارای آستین های نازک هستند، یکی از بهترین روش ها برای پوشاندن بازو است.

آستین ها را تا بزنید

برای اینکه توجه ها بیشتر به سمت مچ ظریف دستتان جذب شود، بهتر است لباس های آستین بلند خود را کمی تا بزنید. با تا زدن کمی از قد آستین، دست های شما لاغرتر به نظر می رسد.

هدفون

لباس یقه هفت بپوشید

به جای لباس های یقه گرد، لباس های یقه هفت بپوشید زیرا یقه هفت لباس باعث می شود گردنتان بیشتر به چشم بیاید و درنتیجه کشیده تر به نظر بیایید. پوشیدن این نوع یقه ها توجه را از سمت بازوها می کاهد و سبب می شود چاقی بازوها به چشم نیاید.

لباس راه راه و تیره بپوشید

اگر می خواهید بازوهایتان لاغرتر دیده شود، بهتر است لباس های راه راه عمودی و تیره رنگ را بپوشید. لباس های تیره شما را لاغرتر نشان می دهد و لباس های راه راه عمودی سبب می شود بازوها و دست شما کشیده تر به نظر برسد. هر چه راه ها باریک تر باشد، لاغرتر نشان داده می شوید.

خانم ها برای پنهان کردن بازوهای بزرگ چه بپوشند؟

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
برچسب : کمد لباس
وبگردی