قهوه

فرنچ پرس
فرنچ پرس وسیله ای بسیار کاربردی است که اغلب برای دم کردن قهوه یا دمنوش های مختلف استفاده می شود. این وسیله کاربردهای جالب دیگری هم دارد که نمی دانید.
کافی میکس

درباره کافی میکس این خوشمزه خطرناک بیشتر بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کافی میکس یک نوشیدنی پر طرفدار و محبوب است که میران مصرف آن توسط افراد بالا است، البته مصرف کافی میکس مضراتی هم دارد و برخی افراد نباید هم آن را مصرف کنند.
قهوه ناشتا

این ساعت روز هرگز قهوه ننوشید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از کارشناسان معتقدند که انتخاب زمان برای نوشیدن قهوه بسیار حائز اهمیت است و مصرف قهوه در برخی ساعات روز عوارضی را برای بدن به همراه دارد.
روغن قهوه

روغنی جادویی که از دانه های قهوه تولید می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد معمولا تنها از قهوه استفاده می کنند و از خواص روغن قهوه آگاه نیستند، در حالی که استفاده از روغن قهوه خواص مناسبی برای سلامت بدن و زیبایی دارد.
نوشیدن قهوه

اینجوری قهوه بخورید که نابود می شید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید ندانید که با نوشیدن بیش از حد قهوه در روز باعث آسیب زدن به خودتان می شوید قهوه همچنین با بعضی از داروها تداخل دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
قهوه گانودرما

قهوه گانودرما برای چی خوبه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قهوه گانودرما خواص دارویی و زیبایی بسیار مناسبی دارد و جلوگیری از دیابت، سم زدایی بدن، کاهش استرس و تقویت انرژی تنها چند نمونه از خواص قهوه گانودرما است.
قهوه

وقتی خوردن قهوه برایتان خطرناک می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد بر این باور هستند که قهوه یک نوشیدنی انرژی زا و کاملا بی خطر است، در صورتی که زیاده روی در مصرف قهوه عوارض و مضرات جدی برای بدن به همراه دارد.
دم کردن قهوه

آموزش صحصیح دم کردن قهوه ترک به صورت حرفه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قهوه انواع مختلفی دارد و هرکسی یک روش دم کردن قهوه را می پسندد ولی در این میان قهوه ترک محبوبت بیشتری نسبت به بقیه دارد.
قهوه با شیر

خبر بد برای کسانی که قهوه را با شیر می خورند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوشیدن قهوه با شیر و شکر آنقدرها هم که فکر می کنیم خوشایند نیست ، دانشمندان بعد از مطالعه و بررسی 19.400 نفر به این افراد توصیه در تغییر عادات نوشیدنی های گرم کردند.
نکات مصرف قهوه

نکته ای برای آنکه قهوه را با خیال راحت بنوشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قهوه فواید بسیار مناسبی برای سلامت بدن دارد اما اگر به نحوه صحیح مصرف نشود می تواند اعتیاد آور باشد، بنابراین بهتر است برای بهره بردن از تمام خواص قهوه آن را به روش صحیح مصرف کنید.
خواص قهوه اسپرسو

وقتی با قهوه اسپرسو حال کبدتان خوب میشود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف قهوه اسپرسو خواص بسیاری دارد و برای سلامت بدن مفید است، از خواص نوشیدن قهوه اسپرسو می توان به تقویت حافظه، کمک به کاهش وزن و بهبود اخلاق نیز اشاره کرد.
خواص قهوه ترک

خواص درمانی عالی قهوه ترک و عوارض جدی آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
قهوه ترک یک نوشیدنی بسیار محبوب و پرطرفدار است، مصرف قهوه ترک دارای خواص و فواید فوق العاده ای است که البته مصرف بیش از حد آن می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد.
قهوه

چند نوع قهوه داریم ؟ آشنایی با انواع قهوه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه انواع قهوه در بازارها با بسته بندی های مختلف وجود دارد . ما در این بخش سعی دارد تا شما را با انواع قهوه و تفاوت های آنها آشنا کند.با ماهمراه باشید.
قهوه ترک

“قهوه ترک” را چگونه درست کنیم ؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
قهوه را داخل آب سرد بریزیدو با شکر کمی ...... برای درست کردن “قهوه ترک” به روشی بسیار ساده با آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مصرف قهوه عجیب

این قهوه ها از فضا آمده اند !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک شرکت قهوه ها را قبل از مصرف به فضا ارسال می کند، در ادامه از جزئیات کامل این موضوع مطلع خواهید شد.
صفحه 1 از 2