قهوه

نوشیدن قهوه
شاید ندانید که با نوشیدن بیش از حد قهوه در روز باعث آسیب زدن به خودتان می شوید قهوه همچنین با بعضی از داروها تداخل دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
عوارض قهوه ناشتا

به این دلیل، ناشتا قهوه نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد بعد بیدار شدن از خواب اقدام به مصرف قهوه می کنند، در حالی که نوشیدن قهوه ناشتا مضراتی به همراه دارد و زمان بهتری نیز برای قهوه در صبح وجود دارد.
کپسول نسپرسو چیست؟

کپسول نسپرسو چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله به معرفی کپسول قهوه نسپرسو می پردازیم و از ویژگی های کپسول قهوه نسپرسو صحبت می کنیم. بعد از معرفی کپسول قهوه نسپرسو به سراغ دستگاه های کپسول نسپرسو می رویم و از نحوه ی استفاده تا نکات مهم در این باره را آموزش می دهیم.
فرنچ پرس

فرنچ پرس چیست و به چه درد می خورد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فرنچ پرس وسیله ای بسیار کاربردی است که اغلب برای دم کردن قهوه یا دمنوش های مختلف استفاده می شود. این وسیله کاربردهای جالب دیگری هم دارد که نمی دانید.
قهوه ناشتا

هشدار جدی به اونایی که ناشتا قهوه میخورن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد طبق عادت بلافاصله بعد از بیدار شدن قهوه می نوشند اما اطلاعی از تاثیرات نوشیدن قهوه ناشتا برروی بدنشان ندارند و ممکن است به سلامتیشان آسیب بزنند.
قهوه فرنچ پرس

قبل خوردن قهوه فرنچ پرس، حقیقتی رو باید بدونید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حقایقی در مورد قهوه ی فرنچ پرس وجود دارد که افراد علاقه مند به قهوه باید از آن آگاه شوند تا بهترین انتخاب را برای دم کردن قهوه داشته باشند.
موکاپات

موکا پات چیه و چطور باهاش قهوه درست میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
موکاپات یا قوری موکا نوعی قهوه ساز ساخت ایتالیاست که می توانید انواع قهوه را به راحتی با آن بر روی شعله گاز تهیه کنید.
تاثیر قهوه بر مغز

حال و روز مغز بعد خوردن قهوه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده مصرف روزانه قهوه علاوه بر افزایش انرژی شما، اثرات فوق العاده ای بر مغز دارد. در این قسمت می توانید با فواید قهوه برای مغز آشنا شوید.
عوارض قهوه

مشکلی که جدیدا خیلی ها دچار شدن، از قهوه است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قهوه محبوب ترین نوشیدنی در دنیا است اما اگر با برخی مشکلات در بدنتان درگیر هستید باید بدانید که این مشکلات به دلیل مصرف قهوه در شما ایجاد شده است.
نکات مصرف قهوه

نکته ای برای آنکه قهوه را با خیال راحت بنوشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قهوه فواید بسیار مناسبی برای سلامت بدن دارد اما اگر به نحوه صحیح مصرف نشود می تواند اعتیاد آور باشد، بنابراین بهتر است برای بهره بردن از تمام خواص قهوه آن را به روش صحیح مصرف کنید.
قهوه

وقتی خوردن قهوه برایتان خطرناک می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد بر این باور هستند که قهوه یک نوشیدنی انرژی زا و کاملا بی خطر است، در صورتی که زیاده روی در مصرف قهوه عوارض و مضرات جدی برای بدن به همراه دارد.
دل درد قهوه

دل درد بعد قهوه از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بهرمند شدن از مزایای قهوه، باید برخی نکات را در نوشیدن این مایع پرخاصیت رعایت کرد. برای مثال نوشیدن قهوه در برخی شرایط می تواند منجر به دل درد شود.
استفاده از موکاپات

استفاده از موکاپات با نکاتی که خیلی ها نمیدونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید از موکاپات استفاده کنید باید روش استفاده صحیح از این وسیله را بدانید، در غیر این صورت نتیجه خوبی نخواهید گرفت.
روغن قهوه

روغنی جادویی که از دانه های قهوه تولید می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد معمولا تنها از قهوه استفاده می کنند و از خواص روغن قهوه آگاه نیستند، در حالی که استفاده از روغن قهوه خواص مناسبی برای سلامت بدن و زیبایی دارد.
قهوه ناشتا

این ساعت روز هرگز قهوه ننوشید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از کارشناسان معتقدند که انتخاب زمان برای نوشیدن قهوه بسیار حائز اهمیت است و مصرف قهوه در برخی ساعات روز عوارضی را برای بدن به همراه دارد.
صفحه 1 از 3