دلشوره و اضطراب

اختلال اضطراب
اختلال اضطراب همراه با ترس و نگرانی فرد است و انواع مختلفی دارد که دارای علائمی مانند سردرد، افزایش ضربان قلب و مشکلات خواب و تمرکز می باشد.
والدین مضطرب

این مدل والدین، بچه رو دچار اضطراب میکنن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایجاد اضطراب و استرس در کودکان اثرات منفی در آینده آن ها دارد. برخی از والدین بدون اینکه بدانند با رفتارهای نادرست، فرزندشان را دچار اضطراب می کنند.
اضطراب دوران نامزدی

با اضطراب روزهای آخر دوران نامزدی چه کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دوران شیرینی است و در اواخر این دوران زوج ها دچار اضطراب و استرس می شوند که باید با کمک یکدیگر این استرس را از بین برده و از این لحظات زیبای زندگی شان لذت ببرند.
غلبه بر اضطراب

به راحتی بر اضطراب خود غلبه کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اضطراب و استرس یکی از مشکلات رایج در دنیای امروز می‌باشد که با یک‌سری ترفندهای ساده و البته کاربردی می‌توانید بر اضطراب و استرس غلبه کنید.
اضطراب همسر

اگه همسر یا فرزندت چنین مشکلی داره، نگران شو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی ممکن است عادات و رفتار همسرتان تغییر کند و بدون آنکه شما متوجه این تغییرات شوید، او در وضعیت بدی قرار داشته باشد.
اضطراب کودکان

نشانه و علامت هشدار دهنده استرس و اضطراب کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کودکان به تازگی دچار اضطراب شده است حتما اتفاقی پشت آن است که شما باید بتوانید علت را کشف کرده و اقدام به رفع استرسش کنید.
اضطراب اجتماعی

اضطراب اجتماعی داری؟ اینطوری درمانش کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اضطراب اجتماعی اختلالی فراتر از خجالتی بودن است که زندگی افراد را دشوار میکند اما با روش هایی مؤثر میتوان قبل از جدی تر شدن این مشکل بر آن غلبه کرد.
احساس نا امیدی

با احساس نا امیدی اینگونه برخورد کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در برخی مواقع از زندگی ممکن است هر فردی احساس ناامیدی کند، دلایل اصلی احساس نا امیدی چیست و چه راه حل هایی برای آن وجود دارد؟
دلشوره و اضطراب

راهکار رفع دلشوره و اضطراب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تپش قلب، تندتند نفس کشیدن و لرزش دست ها تنها نشانه کوچکی از دلشوره و اضطراب داشتن است که البته با رعایت چند نکته می توان به راحتی به مبارزه با آنها بروید.
مواد مضر برای اعصاب

غذاهای ممنوع برای بی اعصاب ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد عصبانی حتما باید در تغذیه و مواد غذایی مصرفی خود به خوبی دقت کنند، برخی مواد غذایی و غذاها برای افراد عصبی بسیار مضر است.
کمک به مضطرب

به یک فرد مضطرب چگونه کمک کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فردی که دچار اضطراب می شود، برای درمان به کمک اطرافیان خود احتیاج دارد. شما می توانید با راه های مناسب به رفع استرس و اضطراب دوستتان کمک کنید.
علل حملات پانیک

درمان غیر دارویی پانیک یا حمله هراس

زمان مطالعه : 12 دقیقه
حملات پانیک معمولا در نوجوانان رخ می دهد و برای درمان این اختلال هراس عصبی نیازی به دارو نیست می توانید با روش های طبیعی با آن مقابله کنید.
اثرات اضطراب

علائمی که نمیدانید و از اثرات اضطراب هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده تعداد قابل توجه ای انسان در سراسر دنیا دچار استرس هستند، استرس مشکلات ناشناخته ای را برای روح و جسم شما بوجود می آورد.
هیدروکسی زین

کاربرد هیدروکسی زین و موارد منع مصرف آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هیدروکسی زین یک آنتی هیستامین است که برای درمان اضطراب متخصصان ان را تجویز می کنند. عدم توجه به میزان مصرف این دارو می تواند عوارض خطرناکی داشته باشد.
قرص کلونازپام

پاسخ همه سوالات مهم درمورد قرص کلونازپام

زمان مطالعه : 10 دقیقه
داروی کلونازپام که به شکل قرص و شربت می باشد برای درمان اضطراب، کنترل تشنج و حملات پانیک استفاده می شود و خواب آلودگی و مشکلات تنفسی از عوارض این دارو می باشند.
صفحه 1 از 4