هورمون

هورمون رشد
عواملی مانند خواب و تغذیه در هورمون رشد تاثیرات مستقیمی دارند هورمون رشد را می توان به بدن تزریق کرد اما این کار بدون عوارض نخواهد بود.
افزایش تستوسترون

رژیمی مخصوص افزایش تستوسترون در بدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تستوسترون یک هورمون استروئیدی که در مردان حدود 7یا 8 برابر بیشتر از بانوان تولید می شود و نقش بسیار مهمی در سلامتی مردان به خصوص در باروری آن ها دارد.
تغییرات هورمونی نوجوانان

تغییرات هورمونی با رفتار و ظاهر نوجوانان چه می کند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هورمون نوجوانان در سنین بلوغ دچار تغییراتی می شود که هم در ظاهر و هم در رفتار آن ها ظاهر می شود اما کنار آمدن با این نوجوانان کمی دشوار است.
کاهش هورمون مردان

تغییرات هورمون مردان قبل از پدر شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که در زمان بارداری تغییراتی در هورمون های بدن زنان ایجاد می شود، اما جالب است بدانید برخی هورمون های بدن مردان هم پیش از پدر شدن کاهش می یابد.
تنظیم هورمون

یک منوی خوشمزه هورمون تنظیم کن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تنظیم هورمون ها به نوعی درمان اختلالات هورمونی در زنان و مردان است. تغییراتی ساده در برنامه غذایی و خوراکی های مورد علاقه تان ایجاد کنید تا هورمون های بدن را به تنظیم برسانید.
هورمون رشد

عوارض جدی مصرف هورمون رشد بعد از 18 سالگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از عوارض هورمون رشد می توان به سندروم تونل کارپ، افزایش خطر بیماری های قلبی و رشد تومورهای سرطانی اشاره کرد.
تنظیم هورمون

تنظیم هورمون در زنان و مردان بدون دارو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عدم تعادل هورمون انسان می تواند به طور بسیار قابل توجه ای سلامت کلی بدن افراد را به خطر بیندازد، به همین علت باید حتما از روش هایی مناسب را برای تنظیم هورمون های بدن استفاده کرد.
کمبود استروژن

کمبود استروژن با زنان چه می کند ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کمبود استروژن علائمی همچون گرگرفتگی ، بیخوابی ، سوزش سینه در زنان دارد که در این گزارش درمان های خانگی کمبود استروژن را می خوانید.
هورمون کاهش وزن

هورمون ها چگونه بر کاهش وزن شما تاثیر میگذارند ؟ً!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هورمون های چربی سوز نقش مهمی در کاهش وزن ایفا می کنند که سوخت و ساز بدن و متابولیسم چربی از جمله وظایف این هورمون ها است.
هورمون تستوسترون

هشدار بدن با افزایش و کاهش هورمون تستوسترون

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هورمون تستوسترون هورمونی است که هم در زنان و هم در مردان وجود دارند ولی در زنان مقدار کمتری از این هورمون یافت می شود سطح بالا یا پایین این هورمون تاثیرات زیادی بر بدن افراد به خصوص مردان می گذارد.
کاهش هورمون استرس

کلماتی که هورمون استرس را افزایش میدهند + راه کاهش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بالا رفتن هورمون استرس باعث می شود تا مشکلات جسمی و روحی به سراغمان بیایند با خوردن یک نوشیدنی گرم بصورت روزانه این هورمون را کاهش دهید.
هورمون خجالت

هورمونی که باعث خجالت کشیدن شما میشود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هورمون هایی وجود دارند که خجالت کشیدن و اضطراب اجتماعی را افزایش می دهند، هورمون هایی که بیش از حد بدن ترشح می شود و باعث این امر می شود.
سینه مردانه

درمانی عالی برای بزرگی سینه مردانه بدون جراحی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بزرگی سینه مردانه یا ژنیکوماستی در آقایان به دلایل مختلفی ایجاد می شود که می توان بدون جراحی و با یک رژیم غذایی مناسب و ورزش این اختلال را درمان کرد.
هورمون زنانه

هورمون های زنانه را با این گیاهان تقویت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نوسانات هورمون های زنانه در دوران یائسگی باعث اختلالاتی در زندگی روزمره آن ها می شود که برای مهار آن ها باید هورمون هایشان را تقویت کنند.
پرولاکتین

همه چیز در مورد هورمون “پرولاکتین” و نتیجه آزمایش آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آزمایش هورمون پرولاکتین هم برای مردان انجام می شود و هم برای زنان. اگر شما مشکل بینایی، سردرد و سختی نعوذ یا خشکی واژن دارید این آزمایش برای شما لازم است.
صفحه 1 از 3