هورمون

هورمون های زنان
بسیاری از خانم ها همیشه به دنبال راه هایی برای جوان ماندن و جلوگیری از پیری زودرس هستند. با رعایت این نکات می توانید زیبا و جوان بمانید.
هورمون زنانه

هورمون های زنانه را با این گیاهان تقویت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نوسانات هورمون های زنانه در دوران یائسگی باعث اختلالاتی در زندگی روزمره آن ها می شود که برای مهار این نوع اختلالات باید هورمون های مربوطه را تقویت کرد.
افزایش تستوسترون

رژیمی مخصوص افزایش تستوسترون در بدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تستوسترون یک هورمون استروئیدی که در مردان حدود 7یا 8 برابر بیشتر از بانوان تولید می شود و نقش بسیار مهمی در سلامتی مردان به خصوص در باروری آن ها دارد.
مشکل هورمونی

اونا که این علامتو دارن، مشکلشون هورمونیه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هورمون ها نقش مهمی در کنترل عملکرد همه اندام های حیاتی دارند به همین دلیل برخی از مشکلات جسمی که شاید عادی بنظر برسند، علامت مشکل هورمونی هستند.
دوپامین

دوپامین چیست که کمبودش بلا سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کمبود دوپامین در بدن یا مغز عوارضی مانند افسردگی دارد. فردی که دچار این مشکل می شود می تواند با مصرف مواد غذایی مناسب، میزان دوپامین بدن خود را افزایش دهد.
هورمون شادی

10 راه جالب برای تحریک هورمون شادی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هورمون شادی همان عامل اصلی درونی بدن که با فعال شدنش حال ما را خوب می کند می تواند با روش هایی بسیار ساده و باورنکردنی تحریک شده و ایجاد خوشحالی کند.
استروژن در مردان

حال و روز مردانی که استروژن آنها بالاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استروژن هورمونی است که در بدن زنان و مردان تولید می شود و انواع مختلفی دارد. افزایش سطح استروژن در بدن مردان می تواند مشکلات جدی برای سلامت آنها ایجاد کند.
پلی کیستیک چیست

اگه تخمدان پلی کیستیک درمان نشه چی میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سندرم پلی کیستیک یک اختلال هورمونی شایع در زنان است، این سندرم همانند بقیه سندرم ها علائم و خطرات زیادی دارد که باید از بروز آنها جلوگیری کنید.
افزایش پروژسترون

خانم ها؛ بفرمایید پروژسترون طبیعی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سطح هورمون پروژسترون در باردار شدن و حفظ بارداری سالم زنان بسیار مهم است. بنابراین اگر قصد بارداری دارید از منابع طبیعی افزایش دهنده پروژسترون استفاده کنید.
هورمون پروژسترون

مقصر این درد زنانه هورمون پروژسترون است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هورمون پروژسترون مهم ترین هورمون در بدن زنان می باشد که اثرات مثبتی بر سلامت آن ها دارد. اما پایین یا بالا بودن سطح این هورمون عوارضی را به همراه دارد.
منبع استروژن

بهترین منبع استروژن ؛ هورمون مهم زنانه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
استروژن هورمونی مشترک در اقایان و خانم ها می باشد که با برخی علائم می توان کمبود استروژن در بدن را تشخیص داد که با برخی منابع غذایی قابل تامین می باشد.
هورمون زنانه

هورمون زنانه چیست و چرا اینقدر مهمه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هورمون های جنسی زنانه دارای انواع مختلفی می باشد که از بلوغ تا یائسگی نقش بسیار مهمی در رشد، تولید مثل و سلامت بدن زنان دارند.
هورمون رشد

هورمون رشد خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
هورمون رشد یکی از هورمون هایی است که به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که اگر تصمیم به تزریق آن دارید باید نکات متعددی را رعایت کنید.
کمبود سروتونین در بدن

درباره هورمون مهم سروتونین و عوارض کمبودش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سروتونین یک انتقال دهنده عصبی است که باعث ایجاد شادی و احساس راحتی می شود که برخی علائم نشان دهنده کمبود آن در سطح بدن می باشند.
پرولاکتین

همه چیز از هورمون “پرولاکتین” و نتیجه آزمایش آن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پرولاکتین هورمونی است که توسط غده ی هیپوفیزپیشین ترشح می شود و علت تجویز آزمایش پرولاکتین برای مردان و زنان متفاوت می باشد.
صفحه 1 از 4