انرژی

سرحال بیدار شدن از خواب
بیدار شدن از خواب و دل کندن از رخت خواب گرم و نرم قطعا سخت است؛ اما اگر راز سرحال بیدار شدن را بدانیم قطعا این موضوع آسان تر می شود.
دفع انرژی منفی

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار به خصوصی انجام دهید و محتویات یک لیوان شیشه ای مسئول آن هستند.
هرم انرژی

تعریف کامل هرم انرژی و جزئیات سطوح آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هرم انرژی در اکوسیستم شامل چند سطح است که در این سطح ها روند انتقال انرژی مشخص می شود و هر قسمت هرم نشان دهنده تراز های متفاوتی است.
انرژی منفی خانه

وسایلی که به خونتون بدشانسی و انرژی منفی میارن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جذب چیزهای خوب و انرژی های مثبت در زندگی باید از حذف برخی از وسایل منزلتان شروع کنید. بعضی چیزا در خانه دارای انرژی های منفی هستند که نمیدانید.
افزایش انرژی بدن

بهترین نسخه افزایش انرژی بدون قهوه و دارو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای افزایش انرژی بدن به جای مصرف دارو و قهوه، راهکارهای ضروری برای افزایش انرژی بدن را بشناسید و سطح کیفی زندگیتان را به طور شگفت انگیزی ارتقا دهید.
دور كردن انرژی منفی

دور کردن انرژی های منفی اینطوری راحت تره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از راه های موفقیت در زندگی دور کردن انرژی های منفی در شرایط مختلف می باشد که راهکارهای ساده ای دارد و افراد مثبت نگر آن ها را می دانند.
شروع روزی پر انرژی

ترفندهایی برای شروع یک روز پرانرژی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما از همان لحظه که بیدار میشوید پر انرژی و سرحال باشید، قطعا تا پایان روز کارهایتان را به نحو احسنت انجام میدهید و احساس بهتری خواهید داشت.
دلایل بی انرژی بودن

این اشتباهات، انرژی براتون نمیذاره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از مردم دچار خستگی مزمن و افت انرژی می باشند، ولی هیچ درک درستی از علت ایجاد این مشکل ندارند؛ اما کمبود انرژی یک خطر مهم برای سلامتی است.
پاکسازی انرژی منفی

اینطوری همه انرژی های منفی رو از بدن و خونت دور کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انرژی منفی از محیط جذب می شود و خلق و خوی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد، اما تکنیک هایی وجود دارد که رعایت آنها به دور کردن انرژی منفی کمک زیادی خواهد کرد.
افراد با انرژی مثبت

عادتی که همه افراد با انرژی مثبت دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اینکه انرژی مثبت داشته باشیم، نیاز به انجام کارهای عجیب نیست چرا که افراد با انرژی، عادات ساده ای دارند که هریک از ما می توانیم آنها را انجام دهیم.
انرژی سبز

انرژی سبز چیه که این روزها خیلی مهم شده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها با کمبود سوخت های فسیلی، بهره گیری از انرژی سبز بسیار مرسوم شده است. شناخت کامل این انرژی و فواید آن شما را برای استفاده از انرژی پاک ترغیب میکند.
داشتن انرژی مثبت

راز داشتن زندگی شاد و انرژی مثبت همیشگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن انرژی مثبت در زندگی موجب موفقیت و پیشرفت هر فردی می شود پس با راهکارهایی مناسب انرژی های مثبت را جذب کنید و زندگی شادی داشته باشید.
تخلیه انرژی منفی

تخلیه همه انرژی های منفی با یه تکنیک راحت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه انسان ها در زندگی گاهی احساس غمگین بودن و خستگی می کنند، اما اگر احساس شما به طور مداوم منفی باشد باید از تکنیک های تخلیه انرژی منفی کمک بگیرید.
انرژی درمانی

با انرژی درمانی و انواع آن آشنا شوید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روش انرژی درمانی انواع مختلفی دارد که به درمان برخی بیماری ها و تسکین دردها کمک می کند و سبب ایجاد آرامش در افراد می شود.
محیط کار

چطور برای کارمندان یک محیط کار پر از انرژی مثبت بسازیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محیط کار مناسب و مثبت، قطعا و بدون هیچ تردیدی تاثیرات فوق‌العاده ای را بر روی بازدهی کار و کارمندان میگذارد که باید به‌صورت تیمی در محیط کار ایجاد شود.
صفحه 1 از 2