شستشوی لباس

شستن لباس کتان
نحوه شستن لباس کتان به دلیل بافت متفاوتی که نسبت به سایر لباس های دیگر دارد باید با رعایت برخی از اصول درست شستشو انجام شود.
علائم شستشوی لباس

معنی هریک از علائم شستشو روی لباسها چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افزایش عمر و جلوگیری از آسیب به لباس ها می توانید برای شست و شو، خشک و اتو کردن لباس ها از برچسب های راهنمای لباس ها و علائم بین المللی کمک بگیرید.
خشک کردن لباس

ترفند خشک کردن لباس از هرنوع و جنسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه شستن و خشک کردن هر نوع و جنس لباس با یکدیگر متفاوت است با دانستن ترفندهای خشک کردن هر جنس لباس ، از خراب شدن آن ها جلوگیری کنید.
لباس سفید رنگ گرفته

شستشوی لباس سفید زرد شده و رنگ گرفته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لباس سفید رنگ گرفته و یا پرده ی سفید منزلتان که با شستشوی همزمان با لباس های رنگی دیگر مثل روز اول سفید نیستند را اینطور بشویید تا نتیجه شما را شگفت زده سازد.
شستشوی پرده زبرا

روش صحیح شستشوی پرده های زبرا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پرده زبرا باید به صورت کاملا تخصصی تمیز شود زیرا در آن از پارچه های لطیفی مثل ابریشم استفاده شده.و نمی توان آن را به طور کامل در آورد و تمیز کرد.
سامانه خشکشویی آنلاین

چرا باید لباس هایمان را به خشکشویی بسپاریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روز ها با توجه به دغدغه های افراد جامعه و تغییر سبک زندگی انجام بعضی از کارها را برای ما مشکل ساز کرده, یکی از این کارها نظافت و حفظ سلامت هر چه بهتر لباسهایمان میباشد.
رفع بوی دود

رفع بوی دود از لباس و وسایل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لباس ها و بسیاری از وسایل خانه هنگامی که در مجاورت دود قرار می گیرند بوی دود را به خود جذب می کنند که اگر روش های شستشوی آن ها را ندانید این بو باقی می ماند.
ضدعفونی لباس های زیر

شیوه ضدعفونی لباس های زیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمیز بودن لباس های زیر اهمیت بسیار زیادی در حفظ سلامت و پیشگیری از عفونت ها دارد بنابراین باید با روش صحیح ضدعفونی و خشک شوند.
شستشوی لباس مشکی

روش شستشوی لباس مشکی بدون بور شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در شستشوی لباس های مشکی نباید از آب داغ استفاده کرد همچنین بهتر است این لباس ها را با دست بشویید و برای تثبیت رنگش از نمک و سرکه بهره ببرید.
شستن لباس

شستن لباس با روشی که تا به حال کسی به شما نگفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا اغلب افراد برای شستن لباس ها در لباسشویی به مشکل می خورند و به طور مثال ممکن است لباس زیبایی خود را از دست بدهد، اما اگر به تکنیک های عالی شستن لباس ها دقت کنید این اتفاق ها رخ نمی دهد.
شستن چادر مشکی

شستن چادر و مانتوی مشکی بدون پرز و چروک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لباس یا چادر مشکی با شستن مکرر دچار سفیدی و پرز گرفتن می شوند اما برای جلوگیری از این مشکل تکنیک هایی برای شستشوی آن ها وجود دارد.
شستن لباس های زیر

ترفند مخصوص شستن لباس های زیر سفید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شستن لباس های زیر به خصوص لباس هایی به رنگ سفید دقت بالایی نیاز دارد مخصوصا اگر سعی داشته باشید که رنگ لباس زیر سفیدتان را برای همیشه حفظ کنید، با روش درست پیش بروید.
ترمه

نحوه صحیح نگهداری و “شستشوی ترمه”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترمه از ابریشم طبیعی تهیه می شود و مورد توجه خانم های ایرانی قرار دارد که نگهداری از این گنجینه نفیس نیازمند رعایت نکات خاصی می باشد.
شستن کت چرم

کت و کاپشن چرمی رو فقط با این روش بشورید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر کت چرم تان کثیف شده باید بدانید که چرم ها روش خاص خود را برای شستن دارند پس اصولی آن را بشویید تا عمر آن افزایش یابد و بیشتر بدرخشد.
خشک کردن لباس

خشک کردن لباس با لباسشویی سالم تره یا هوای آزاد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خشک کردن لباس در هوای آزاد و یا لباسشویی هر کدام مزایا و معایبی دارند که با خواندن این گزارش به انتخاب درست می رسید.
صفحه 1 از 2